דגמים מכשירי שמיעה מומלצים למבוגרים

מכשירי שמעיה למבוגרים

הדגמת המכשיר בבית שלך ללא התחייבות והצעת מחיר מלא פרטים ונחזור אליכם. או צורו איתנו קשר 0772303022

  מכשירי שמיעה למבוגרים

  פעם מבוגרים היו רוכשים רק מכשירי שמיעה גדולים, כי קשה להם להתעסק עם חלקים קטנים, כמו שיש במכשירי השמיעה הקטנים, אבל היום יש מכשירי שמיעה למבוגרים, שהם קטנים וידידותיים למשתמש, גם אם הוא שייך לקהל המבוגר.

  מכשירי שמיעה למבוגרים – סוגים, דגמים מובילים וטווחי מחירים

  על רגל אחת, ניתן לחלק את סוגי מכשירי השמיעה בשוק לשלושה:

  1. CIC– מכשירי השמיעה הקומפקטיים והדיסקרטיים ביותר הקיימים כיום. המכשיר כולו נמצא בתוך תעלת האוזן וכמעט ולא ניתן להבחין בו. מתאים במיוחד למי שמעוניין להצניע את ירידת השמיעה, אך מתאים פחות למי שמתקשה לתפעל כפתורים קטנים.

   מכשיר ה- Nano CIC, גם הוא של חברת סוניק השווצירת הוא אחד המתקדמים בתצורה הזאת. הוא מיוצר בהתאמה אישית לאוזן ונותן מענה לירידות שמיעה מדרגה בינונית עד דרגה גבוהה. מכשיר מצוין בהפחתה של רעשי רקע ובהפקת צליל דיבור חד ונקי.

   

  אלו הם מכשירי שמיעה פנימיים, המורכבים מחלק אחד בלבד, שנכנס ישירות לתוך תעלת האוזן והוא גם מתאים לרוב לקויות השמיעה ולירידות השמיעה, ברוב הרמות. ישנם מכשירי שמיעה נטענים, כך שלא צריך להחליף להם סוללות, הכול כדי שמכשירי השמיעה יהיו כמה שיותר ידידותיים למשתמש.

  מכשירי השמיעה הקטנים והפנימיים אינם מתאימים למי שיש לו תעלות אוזן צרות במיוחד, למי שיש לו אוזן שמפרישה נוזלים, כי הנוזלים פשוט יהרסו את המכשיר ובמקרה כזה רק מכשירי שמיעה חיצוניים יכולים להתאים ולמי שיש ירידת שמיעה חמורה במיוחד.

  מכשירי שמיעה זעירים וקטנים

  Nano CIC

  החל מ-5,500 ₪

  שנת השקה: 2020

  • מכשיר נסתר בתוך האוזן
  • מנגנונים להבנת הדיבור וסינון רעשים
  • מנטרל טנטון
  • תוצרת שוויץ


  ירידת שמיעה
  בינונית עד חמורה


  אורח חיים
  פעיל


  רמת המכשיר
  עילית


  מספר ערוצים
  18

  החל מ-5,500 ₪

  Nano CIC

  שנת השקה: 2020

  • מכשיר נסתר בתוך האוזן
  • מנגנונים להבנת הדיבור וסינון רעשים
  • מנטרל טנטון
  • תוצרת שוויץ


  ירידת שמיעה
  בינונית עד חמורה


  אורח חיים
  פעיל


  רמת המכשיר
  עילית


  מספר ערוצים
  18
  מכשירי שמיעה זעירים וקטנים

  2.RIC – סוג מכשיר בו הרמקול נמצא בתוך תעלת האוזן והוא מחובר בצינורית קטנה ושקופה למעבד שנמצא מאחורי האוזן. מדובר באחד הסוגים הפופולריים כיום בזכות העובדה כי מאפשר שמע טבעי ואיכותי לצד מראה סולידי ועדין.

  Mini Ric הוא דוגמה למכשיר מצוין שמגיע (גם) בתצורת RIC. מעולה בהפחתת רעשים סביבתיים מיותרים ומצויד בטכנולוגיות חיבור חכמות באמצעות בלוטוס’ לסלולריים ומכשירים חכמים

  מכשיר ישמעיה סטארקי

  Mini Ric

  החל מ-5,500 ₪

  שנת השקה: 2020

  • מכשיר מאחורי האוזן זעיר
  • צליל קרוב לשמיעה טבעית
  • מנחית רעשי הסביבה
  • תוצרת שוויץ


  ירידת שמיעה
  בינונית עד חמורה


  אורח חיים
  פעיל


  רמת המכשיר
  עילית


  מספר ערוצים
  18

  החל מ-5,500 ₪

  Mini Ric

  שנת השקה: 2020

  • מכשיר מאחורי האוזן זעיר
  • צליל קרוב לשמיעה טבעית
  • מנחית רעשי הסביבה
  • תוצרת שוויץ


  ירידת שמיעה
  בינונית עד חמורה


  אורח חיים
  פעיל


  רמת המכשיר
  עילית


  מספר ערוצים
  18
  מכשיר ישמעיה סטארקי

  BTE – מכשירי השמיעה הגדולים והקלאסיים. מתאימים למרבית ירידות השמיעה ומצוינים גם בירידות וליקויי השמיעה החמורים ביותר. מתאימים למי שלא מפריע לו המראה של מכשיר השמיעה ובהחלט אידיאלי לאוכלוסיה המבוגרת מבחינת נוחות התפעול.

  דוגמא לדגם BTE מעולה הוא Mini BTE של חברת סוניק השוויצרית. מעולה למי שסובל מירידת שמיעה חמורה ולמי שנמצא בסביבות עתירות רעשים והומות אדם. מכשיר זה מצטיין בסינון רעשי רקע ובמעבר טבעי מסביבת שמע אחת לאחרת. מתאים לאורח חיים רגוע ותוסס כאחד.

  מכשירי שמיעה סטארקי

  Mini BTE

  החל מ-5,500 ₪

  שנת השקה: 2020

  • מכשיר שמיעה חזק ועמיד
  • מתאים לירידות שמיעה עמוקות
  • קל לשימוש ולתפעול
  • תוצרת שוויץ


  ירידת שמיעה
  בינונית עד חמורה


  אורח חיים
  פעיל


  רמת המכשיר
  עילית


  מספר ערוצים
  18

  החל מ-5,500 ₪

  Mini BTE

  שנת השקה: 2020

  • מכשיר שמיעה חזק ועמיד
  • מתאים לירידות שמיעה עמוקות
  • קל לשימוש ולתפעול
  • תוצרת שוויץ


  ירידת שמיעה
  בינונית עד חמורה


  אורח חיים
  פעיל


  רמת המכשיר
  עילית


  מספר ערוצים
  18
  מכשירי שמיעה סטארקי

  מחירים מכשירי שמיעה למבוגרים

  מבחינת מחירי המכשירים, בשלוש התצורות ישנם מכשירים בסיסיים (2000-4000 ש”ח), מכשירי ביניים (4000-6000 ש”ח) ומכשירים חכמים מתקדמים (עד 10,000 ש”ח). במקרים רבים יעשו את העבודה גם המכשירים הבסיסיים ולא תמיד יש צורך בהוצאה כבדה. כמובן שהתקציב שלכם הוא שיקול חשוב בבחירת המכשיר.

  שימו לב כי ישנו סבסוד מקופות החולים ברכישת מכשיר שמיעה לו זכאים חלקים רבים מהאוכלוסיה

   

  אז מהי בעצם ירידת שמיעה אצל אנשים מבוגרים?

  בגיל השלישי נחלשים כלל מכלולי הגוף וביניהם כמובן מנגנון השמיעה. אין שום ספק שמבחינת איכות חיים, היכולת לשמוע היא חשובה ביותר ויש לה השפעה גדולה על היכולת לתקשר עם העולם החיצוני

  למעשה מדובר באובדן הדרגתי של השמיעה עד כדי אובדן מוחלט, תהליך שמתחיל לרוב אחרי גיל 60. במקרים רבים לוקח לאדם זמן רב לשים לב שמשהו בשמיעה השתנה, מה שמוביל אותו לקבל טיפול מאוחר מדי. חשוב מאד לזכור כי במידה ואתם רק חושדים בירידת שמיעה, אל תהססו ולכו להבדק. ככל שתאובחנו מוקדם יותר כך עולים הסיכויים להחזיר לכם שמיעה תקינה וטבעית.

  אז מה עושים?

  ובכן, לנו במיני סאונד ניסיון עשיר בטיפול בירידות שמיעה באוכלוסיית המבוגרים עם מגוון רחב של מכשירים מצוינים. אך ראשית כל, עליכם לעבור אבחון מקיף ובדיקה לאפיון ירידת השמיעה. נעבור כעת על שלבי התהליך ונזכיר לכם שלנוחיותכם, אנו מבצעים את כל השלבים בביתכם, כך שאין צורך לצאת ולהסתמך על התורים הארוכים של קופות החולים.

  אבחון מקיף ובדיקת שמיעה לאוכלוסיית גיל הזהב

  אז איך זה עובד? אחד מקלינאי התקשורת המוסמכים והמנוסים שלנו יגיעו עד אליכם ויערכו לכם בדיקת שמיעה באמצעות מכשיר האודיומטר, אותו מכשיר בו משתמשים במכוני השמיעה המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. לאחר הבדיקה והאבחון, יוכל קלינאי התקשורת לאפיין את ירידת השמיעה שלכם וכך בעצם להבין איזה פתרון יהיה האידיאלי בעבורכם. מכאן, ניתן לעבור לשלב הבא, להתנסות במכשירים שונים ולקבל מושג על החיים עם מכשיר שמיעה מתקדם. 

  *היתרון הגדול בקיום הבדיקה בבית הוא שמדובר למעשה בסביבה הטבעית שלכם, וגם אם אתם עוברים במקומות נוספים במהלך היומיום, יהיה ניתן לדמות אותם בקלות בביתכם.   

  הדגמה והתנסות במכשירי שמיעה למבוגרים

  בהמשך המאמר תמצאו סקירה קצרה על מכשירי השמיעה הקיימים בשוק כיום ומתאימים לאוכלוסיה המבוגרת. נספר לכם בינתיים שבנקודה הזאת תוכלו להכיר אותם לעומק ולהתנסות בשימוש בהם. 

  שלב זה נועד על מנת שתוכלו להבין מה המשמעות של חיים עם מכשיר שמיעה איכותי, כשקלינאי התקשורת יאפשר לכם לנסות דגמים שונים שיכולים לסייע לכם לפי האבחון שערך. נסו לשים לב בראש ובראשונה לחווית השמיעה שלכם. האם אתם אכן שומעים טוב יותר? האם אתם מבחינים ברעשי רקע שמפריעים לכם באופן כללי? האם אתם מצליחים לשמוע טוב גם את הטלוויזיה ודוברים בטלפון? אל תדאגו, הקלינאים המנוסים שלנו ידעו תמיד להכווין אתכם ולבחון את המכשיר בסיטואציות שונות.

  כעת, בדקו האם המכשיר נוח לכם. האם הוא קטן מדי וקשה לכם לתפעל אותו? האם הוא מרגיש לכם גדול ומסורבל? נסו לדמיין איך תרגישו כשהוא יהיה עליכם 24 שעות ביממה. מצאתם את המכשיר הטוב בעבורכם? מעולה, כעת ניתן לערוך מדידות והתאמות וממש בקרוב תתחילו ליהנות מהיתרונות הרבים של שמיעה טבעית ותקינה!

  התאמת מכשיר שמיעה, הכוונה לשימוש ראשוני ותמיכה וליווי בתחילת השימוש לאוכלוסית הגיל השלישי

  לאחר שמצאתם את המכשיר האידיאלי, יערוך קלינאי התקשורת מדידות והתאמות של המכשיר על מנת שיתאים באופן מיטבי לאוזן שלכם.

  לאחר מספר ימים הוא ישוב אליכם ויעזור לכם בתפעול הראשוני של המכשיר. חשוב לדעת שתהליך ההסתגלות למכשיר שמיעה עשוי לקחת זמן והצלחתו תלויה במידה רבה בסבלנות ובנכונות שלכם להתרגל אליו.

  ובכדי שתעברו את תקופת ההסתגלות הראשונית על הצד הטוב ביותר, אנו נהיה לצדכם בכל שלב, בין אם בסיוע טלפוני מרחוק או אפילו בהגעה נוספת אליכם, עד שתרגישו שהתרגלתם ושאתם מוכנים לצאת לחיים החדשים שלכם עם מכשיר השמיעה.

  שירות התאמת מכשירי שמיעה למבוגרים במיני סאונד

  ברוב מכוני השמיעה, גם במכוני השמיעה של קופות החולים וגם במכוני השמיעה הפרטיים, כדי להתאים מכשירי שמיעה שיתאימו לצורכי המשתמש, הלקוח מתבקש להגיע למכון השמיעה, פיזית, בתיאום מראש ובקופות החולים הוא צריך לחכות הרבה זמן (בסדר גודל של חודשים) לתור עם קלינאי תקשורת להתאמת מכשירי שמיעה. רק במקרה שהלקוח מרותק לביתו, יגיעו אליו מקופת החולים להתאים לו מכשירי שמיעה.

  מכשיר שמיעה קטן

  ישנם מבוגרים שאינם מרותקים לבית, אבל עדיין קשה להם להתנייד ולהגיע למכון השמיעה, לכן אצלנו, יש שירות התאמת מכשירי שמיעה למבוגרים במיני סאונד, שבו אחד מקלינאי התקשורת המוסמכים והמומחים שלנו, מגיע אליכם הביתה, עם אודיומטר ועם מבחר הדגמים של מכשירי השמיעה שלנו והא מתאים לכם מכשירי שמיעה בביתכם וגם נותן לכם להתנסות בשימוש בהם עוד לפני הרכישה, כך שתבחרו את מכשירי השמיעה שהכי מצאו חן בעיניכם ותרכשו אותם.

  בנוסף, לקוח שרכש אצלנו, מיני סאונד מכשירי שמיעה, זכאי לעוד שני ביקורי בית נוספים ללא תשלום לאחר הרכישה וכל ביקור נוסף מעבר לזה יעלה לו סכום סמלי של 100 עד 150 ₪. ניתן לעיין במחירים של המכשירים

  לרוב, הלקוח לא זקוק ליותר משני ביקורים מרגע הרכישה ולפעמים הוא לא צריך שיגיעו אליו פעמים נוספות בכלל. אנחנו מגיעים לכל אזורי הארץ, תוך 48 שעות, לכל מי שמזמין אותנו.

  איזה פרמטרים יש לבחון בבחירת מכשירי שמיעה למבוגרים?

  איכות שמע – מדובר בפרמטר החשוב ביותר. מכשיר השמיעה המומלץ ביותר עבורכם הוא זה שיקנה לכם שמיעה טבעית ככל הניתן.

  מחיר – כפי שכבר ציינו, ישנם מכשירים יקרים בגלל תכונות מתקדמות. במקרים רבים יספיקו גם מכשירי שמיעה בסיסיים.

  תצורה ונוחות בהרכבה – חשוב שהמכשיר אותו תבחרו יהיה נוח הן להרכבה והן לתפעול וזה כמובן משתנה ממשתמש למשתמש.

  שירות כולל – אנו מציעים שירות עד הבית מתחילת התהליך ועד סופו. מעבר לנוחות ולהעדר התלות בקופות החולים ומכוני השמיעה, התהליך הזה יעלה את סיכויי ההצלחה בהתאמת המכשיר.

  זכרו – לעתים לוקח זמן להתרגל למכשיר שמיעה גם מבחינה חיצונית וגם כמובן לשמיעה חדשה ושונה. אנחנו נהיה אתכם בכל שלב ונדאג להתאמה מוצלחת. בכל מקרה, אל תתנו לניסיון עבר לא מוצלח למנוע מכם את איכות החיים שיביאו לכם מכשיר שמיעה איכותי והדרכה מקצועית וצמודה בשימוש.

  שירות ידידותי במיוחד למשתמשים המבוגרים במכשירי בשמיעה

  כיום לאנשים רבים באוכלוסייה יש לקות שמיעה או ירידת שמיעה ברמות שונות, בלי שום קשר לגיל או לגנטיקה. הסיבות לירידות שמיעה או לקויות שמיעה יכולות להיות גם סביבתיות, כמו עבודה בסביבה רועשת מדי ועוד.

  כל הלקוחות שלנו, במכון השמיעה, מיני סאונד מקבלים שירות יעיל ומהיר ויחס אישי, כי כל לקוח שלנו הוא בן משפחה שחשוב לנו מאוד לדאגו לו גם אחרי שהוא כבר רכש אצלנו מכשירי שמיעה. אנחנו מיני סאונד, מאוד מתחשבים בלקוחות המבוגרים שלנו, ולכן פתחנו שירות של התאמת מכשירי שמיעה עד הבית, כולל גם בדיקת שמיעה וגם התנסות בשימוש במכשירי השמיעה, כדי שהוא יוכל יחד עם קלינאי התקשורת לבחור את מכשירי השמיעה שהכי מתאימים לו ושהוא הכי אהב.

  מכשיר שמיעה אודיפון

  אנחנו נותנים שירות ידידותי במיוחד למשתמשים המבוגרים במכשירי שמיעה, שכולל גם התאמה של מכשירי שמיעה בבית הלקוח, כולל הדרכה וליווי של קלינאי תקשורת מוסמך, שיכול לעזור ללקוח גם מרחוק ומכל מקום ובמקרים מסוימים, אפילו נגיע לבית הלקוח פעמים נוספות כדי לעזור לו ליהנות מהשימוש במכשירי השמיעה ולשפר את איכות החיים שלו. לאחר הרכישה, אנחנו גם דואגים להתקשר ללקוחות שלנו באופן יזום, כדי לוודא שהם אכן משתמשים במכשירי השמיעה שהם רכשו אצלנו, במיני סאונד ושהם נהנים מהשימוש בהם.

  5/5 - (2 votes)