מכשירי שמיעה זעירים: דגמים, מחירים, מפרט טכני והמלצות

מכשירים זעירים, ביצועים גדולים: הכירו את מכשירי השמיעה עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם של חברת סוניק השוויצרית

מכשירי שמיעה זעירים

מכשיר שמיעה הקטן בעולם דגם 2022
תוצרת שווייץ
קל ונוח לשימוש לאנשים מבוגרים
18 מנגנונים שונים להנחתת רעשי הסביבה והנגשת הדיבור
התאמה אוטומטית לסביבה
שמיעה מחרבית ב-360°

רוצים לנסות איך זה נשמע עם המכשיר הזעיר ? עכשיו הדגמה של המכשירים בבית הלקוח

להדגמת המכשיר בבית שלך ללא התחייבות והצעת מחיר מלא פרטים ונחזור אליכם. או צורו איתנו קשר 0772303022

   

   איך המכשיר נראה? ואיך מרכיבים מוציאם את המכשיר?

  בסרטון הזה נראה איך המכשיר נראה בפועל בתוך תעלת האוזן ואיך ניתן להרכיבה אותו ולשוף אותו, חשוב לציין שהרכבת המכשיר הינה פעולה מאוד פשוטה

  עיצוב

  מכשירי שמיעה זעירים

  ראשית, חייבים לדבר על העיצוב הייחודי שהוא למעשה המילה האחרונה בתחום מכשירי השמיעה.

  מדובר במכשיר זעיר במיוחד שאינו עולה בגודלו על גודל של פול קפה.

  מכשיר שמיעה קטן בתוך האוזן

  כן, כל המכשיר כולו, המעבד שהוא למעשה המוח של המכשיר, המיקרופון הקולט את הצלילים והרמקול, נמצאים כולם בתוך המכשיר הזעיר הזה, וכל כולו נכנס לתעלת האוזן.

  הוא מותאם באופן אישי למידותיו של כל משתמש ועל כן אינו נופל או זז ממקומו. הוא מגיע בצבע הדומה מאד לצבע האור, משקלו הוא כ-4 גרם וגודלו הוא בממוצע 1.3 ס”מ (לפי מידת המשתמש).

  מחירים מכשירי שמיעה זעירים

  כמובן שמחירי המכשירים שלנו תלויים באיכות ובטכנולוגיה שלהם כמו גם בפרמטרים אחרים. אם ניקח את טווח המחירים שלהם לאחר הנחה של קופות החולים נוכל לראות ש:

  • מכשירי שמיעה ברמה בסיסית – יעלו עד 2000 ₪
  • מכשירי שמיעה ברמה בינונית – 2000 – 5000 ₪
  • מכשירי שמיעה ברמה גבוהה – 4000 – 10000 ₪

  ומהם היתרונות של העיצוב הזה?

  ובכן, בראש ובראשונה אלו הם הדגמים המושלמים בעבור מי שמעוניין להצניע את ירידת או ליקוי השמיעה שלו. המכשירים הללו כל כך קטנים, שזה כמעט בלתי אפשרי להבחין בנוכחות שלהם.

  בנוסף, בניגוד למכשירים בתצורות אחרות בהן חלק מהמכשיר נמצא מחוץ לאוזן, הוא אינו מציק או מפריע ליצור תסרוקות שונות או להרכיב משקפיים. בנוסף, מידותיו הזעירות הופכות אותו לנוח במיוחד לנשיאה ממקום למקום.

   

  ביצועים

   

  המכשיר המצוין הזה מספק הבנה מקסימלית של הדיבור ושמע טבעי ברמה גבוהה במיוחד. גם במצבי שמע מאתגרים במיוחד כמו סביבה המאופיינת ברעשי רקע רבים או בשיחה מרובת משתתפים, הסאונד שיתקבל יהיה עדין ובוויסות מושלם לאוזן.

  איך זה קורה? באמצעות הפונקציות הבאות:

  10K HD Sound

  הטכנולוגיה הזו מספקת ספקטרום שמיעתי מלא עד 10 קילו הרץ המדמה למעשה את השמיעה הטבעית של האדם. כך מתקבל צליל דיבור נקי ומובן למדי.

  Sound zoom

  פונקציה נוספת של המכשיר, היא מיקוד מדויק במקור הקול. הטכנולוגיה הזאת בעצם מספקת הקלה משמעותית נוספת על הבנת הדיבור בסביבה עתירת רעשים. במקביל למיקוד, המכשיר יסנן גם את רעשי הרקע כך שהצליל הרצוי שיתקבל יהיה חד ונקי.

  זיהוי סביבה אוטומטי

  סריקה סביבתית מרחבית של 360 מעלות, זיהוי מקורות סאונד ומיפוי מדויק שלהם ובחירה בתוכנית השמע המתאימה בהסתמך על הנתונים שהתקבלו.

  מניעת רעשים סטטיים וצפצופים

  באמצעות הניתוח הסביבתי המהיר, המכשיר יודע לזהות רעשים סטטיים, צפצופים ורשרושים בלתי רצויים כמו סאונד של מזגנים, מנועים חשמליים, רשרוש מפתחות וכדומה ומנטרל אותם.

  כיצד משתמשים במכשיר?

  זוג מכשרי ישמעיה זעירים

  ובכן, היתרון הגדול במכשירים הזעירים בתצורת CIC הוא הנוחות הרבה בהפעלתם. לאחר שהמכשיר הותאם בדיוק למידתכם, כל שנשאר הוא להרכיב אותו ולתת לו לעשות את כל העבודה. אין צורך לשנות הגדרות במעבר מסביבת שמע אחת לאחרת, או להתעסק עם כפתורי הפעלה מסובכים (שממילא אינם קיימים), שכן הוא יודע לעשות את השינויים הללו באופן אוטומטי.

  איך יראו החיים שלי עם המכשיר? 

  קטלוג מכשיר שמיעה זעיר

  השימוש במכשיר מאפשר הבנה גבוהה ביותר של הדוברים ובני השיחה עד לרמה של שמיעה טבעית לחלוטין. שימו לב שהבנה של הדיבור משמעותה היא לא רק שמיעה של הדובר שמולך, אלא הבנה ברורה וחדה של דבריו.

  המכשיר מאפשר לכם להבין דיבור לא רק כאשר הוא נובע מדובר אחד קרוב הנמצא במרחק קצר מכם, אלא גם דובר מרוחק, מספר דוברים בשיחה מרובת משתתפים ודיבור בסביבה עם רעשי רקע מרובים.

  המשתמשים במכשיר יהנו מעלייה משמעותית באיכות החיים ומתקשורת איכותית וטבעית יותר עם כל הסובבים אותם.  


  מכשירי שמיעה זעירים

  הרכבת מכשירי שמיעה היא צורך אבל לפעמים המראה החיצוני יכול להרתיע את אלו שצריכים אותם. אצל רבים ישר עולה האסוציאציה של המכשירים הישנים, הגדולים ובעיקר הבולטים אלו שהיו של הסבא והסבתא שלנו, אבל מסתבר שהיום זה שונה לגמרי. היום יש את המכשירים המזעריים, המכשירים הקומפקטיים ובעיקר הבלתי נראים. הם לא רק פותרים את בעיית הנראות אלא גם איכותיים, נוחים לשימוש, מתקדמים טכנולוגית וניתנים להרכבה והורדה בקלות ובמהירות.

  קצת על מכשירי השמיעה הקומפקטיים

  יש מכשירי שמיעה רבים והקומפקטיים גם הם חלק מהמגוון הקיים, הם נכנסים ישירות לתעלת השמיעה ולכן לא נראים חיצונית. בגלל שהם “יושבים” בתעלת האוזן צריך שהם יתאימו אנטומית ולכן מבצעים התאמה שלהם לפני הזמנתם, ולאחר שמתאימים אותם ומכינים אותם למזמין כל מה שצריך הוא לכייל את הווליום בהתאם לצרכי המשתמש.

  סוגים שונים של מכשירים הקטנים.

  יש כמה סוגים של מכשירי שמיעה מומלצים זעירים ששונים האחד מן השני בצורה ובגודל:

  CIC – Completely in the canal

  זהו מכשיר שמתאים לירידות שמיעה קלות עד חמורות, מכשיר מצוין לאלו שמחפשים את הנסתר מכיוון שניתן לראות אותו רק כשמביטים ישירות לתעלת האוזן. הוא מתאים לרוב תעלות האוזניים גם אלו שיש להם תעלות צרות, וזה נחשב למכשיר הפופולארי ביותר בקטגוריה הזו.

  ITE – In the ear

  מכשיר פחות נפוץ, בעיקר כי הוא לא נסתר ומכסה את כל האוזן.

  ITC – In the canal

  זהו מכשיר קטן עד בינוני מה שאומר שהוא לא בולט החוצה מתעלת השמיעה, אך הוא בהחלט נראה לעין בקלות יחסית. הוא מתאים לבעיות שמיעה חמורות ולקהל המבוגר שמעדיף שלא להתעסק עם חלקי מכשירי שמיעה זעירים.

  IIC – Invisible in the canal

  זהו מכשיר שנחשב לקטן ביותר מבין הדגמים השונים. הוא נכנס עמוק לתוך תעלת השמיעה ולכן לא רואים אותו, אך הוא לא מתאים לכל אחד, בעיקר לאלו שיש להם תעלה צרה. החיסרון שנוסף שלו הוא שהוא מתאים מקסימום לירידות שמיעה בינוניות ולא יותר מזה.

   קצת על מכשירי השמיעה הקומפקטיים של מיני סאונד.

  ההתמחות של חברת מיני סאונד היא בהפצה של מכשירי שמיעה זעירים, זאת כחלק מפעילות כוללת של מכירת כל מכשירי השמיעה הקיימים. היא משווקת את החברות מכשירי שמיעה המובילות בעולם ואת דגמי 2020 שהם מכשירים תוצרת שווייץ, מכשירים באיכות גבוהה עם יכולת סינון רעשים מרשימה במיוחד. כל מכשיר מיוצר בהתאם לדרישות ספציפיות והנה קצת מידע על מה שמייחד את מכשירי השמיעה הקומפקטיים:

  1. הבנה של הדיבור: לא מספיק לשמוע אלא צריך גם להבין מה הצד השני מדבר ובשביל זה צריך מכשיר שמזהה את הברות הדובר, מסנן את הנאמר מרעשים אחרים, מזקק ומבהיר את המילים. בדיוק בשביל זה קיימים המכשירים הללו שאנו משווקים
  2. המכשירים שלנו הם מכשירים שפותרים את בעיית הנראות לרבים. הם הקטנים בעולם והם לא בולטים מהאוזן, והדרך היחידה לזהות אותם היא רק עם התמקדות בתעלת השמיעה.
  3. שימוש נוח – אין כפתורים בולטים ואין צורך לדעת לתפעל אותם, כל מה שצריך הוא להרכיב אותם והם כבר יתאימו את עצמם לסביבה.
  4. פתרון לטנטון – למי שסובל מטנטון (צפצופים באוזניים) המכשירים הללו הם הפתרון המושלם עבורו. הם משדרים בפאזה הפוכה לזו של הטנטון ומחלישים עד מעלימים אותו לגמרי.
  5. טכנולוגיה מתקדמת – המכשירים שלנו עובדים בטכנולוגיה החדשנית COSMA מה שאומר שהם סורקים צלילים בסביבה בתוך חלקיקי השנייה. הם מזהים סוגים רבים של רעשים ויש להם 12 מנגנוני זיהוי שלהם.
  6. מתאימים לטווח רחב של משתמשים – לא משנה אם ירידת השמיעה שלכם קלה או חמורה, אם אתם פעילים יותר או פחות, המכשירים של נו מתאימים לכם.

   

  איך ניתן לקבל מכשירי שמיעה זעירים?

  שלא כמו מכשירי השמיעה המגושמים יותר והישנים יותר, מכשירי השמיעה הזעירים הם לא “מוצר מדף” או במילים אחרות, אי אפשר לקנות אותם סתם ככה בלי הזמנה מראש והתאמה למידות. התאמה כזו עשויה לקחת כמה שבועות מכיוון שיש צורך להעתיק את תעלת האוזן של הלקוח ובהתאם לבנות את המכשיר. יש אומנם מכשירים שנכנסים לתעלת האוזן בגדלים אוניברסליים שניתן לקנות מעכשיו לעכשיו, אבל הם אל נסתרים מספיק וחוויית השימוש בהם לא תהיה כמו מכשירים שמזמינים אישית ומתאימים אותם.

  איך הם עובדים?

  מכשירי שמיעה קומפקטיים דומים למכשירי שמיעה גדולים שמורכבים על האוזן בפעולתם. יש בהם מגבר, מעבד, מיקרופון, רמקול ופילטר ששומר על המכשיר מלכלוך. הם נכנסים לתוך תעלת השמיעה ויש להם חוט קטן שבולט החוצה איתו ניתן להוציא אותם מהאוזן בתום השימוש, והוא לא יכול להיבלע בתוך האוזן כך שאין מה לדאוג. במכשירים הללו יש סוללה שמספיקה ל-5-9 ימי פעולה והיא מתריעה לפני שהיא עומדת להיגמר.

  תחזוקה של מכשירי שמיעה הקטנים

  אז איך מתחזקים מכשירי שמיעה כאלו? הרי המכשירים הללו מונחים בתוך האוזן כך שהם חשופים לשעווה וללכלוך של האוזניים כל מה שצריך הוא להחליף להם פילטר פעם בחודש או לנקות אותו, ואת זה עושים עם רכישת ערכת ניקוי ממכון השמיעה. אין ספק שהמכשירים הללו פרקטיים בכל מובן, קל לתפעל אותם, קל לתחזק אותם ונוח להרכיב אותם, ולאיכות החיים שהם מספקים אין תחליף, בעיקר ליכולת שלכם להסתוות באוזן.

  3/5 - (13 votes)

  [gico-faq-details]