חברות מכשירי השמיעה הטובות והמובילות בשוק

מכשיר שמיעה זעיר קטן ןמכשיר שמיעה מאחורי האוזן

כיום, ישנן ארבע חברות מובילות בעולם המציעות מכשירי שמיעה מתקדמים ואיכותיים. מהנדסי הסאונד של החברות הללו מפתחים ומעדכנים תדירות את הטכנולוגיות והפלטפורמות של מכשירי השמיעה תוך שימת דגש על הפקת צלילים חדים וטבעיים ביותר, בניגוד לצלילים המכאניים והמתכתיים שאפיינו מכשירי שמיעה מהדור הישן. רגע לפני שנגע בכל אחת מהחברות הללו ונסביר על היתרונות הטכנולוגיים של כל אחת מהן ממכון שמיעה מיני סאונד

חברת Audiphone

חברה גרמנית ותיקה ומנוסה מאד. חברת אודיפון מייצרת מכשירים בתצורת CIC ו-RIC (מכשירים זעירים פנימיים ומכשירים בעלי מעבד המורכב מאחורי האוזן) ומתמחה בסריקה סביבתית חכמה ובניטרול מצוין של רעשי רקע בסביבות עתירות רעשים. המכשירים שאודיפון מציעה מספקים מענה למגוון של ירידות שמיעה, החל מהקלות ביותר ועד לחמורות שבהן ומתמחה בהפקת שמע נקי וחד בסביבות רועשות. מכשירים מעולים למי שמנהל אורח חיים פעיל.

חברת Sonic

לוגו מכשירי שמיעה סוניק

החברה הדנית המצוינת הזאת מובילה כבר שנים רבות את שוק מכשירי השמיעה העולמי ומקפידה להוציא לעתים קרובות ביותר מכשירים חדשים עם טכנולוגיות עדכניות ומתקדמות. סדרת מכשירי הדגל של החברה בימינו היא ללא ספק סדרת Enchant. המכשירים בסדרה מגיעים גם הם בתצורות CIC ו-RIC לנוחיות המשתמשים ומספקים שמע חד ואיכותי במיוחד באמצעות סריקה סביבתית חכמה ב-360 מעלות. הטכנולוגיה הזאת מאפשרת למשתמש שמע טבעי ונקי במיוחד גם בסביבות רועשות והומות אדם וגם בשיחות מרובות משתתפים ועל כן מדובר במכשירים שמתאימים לטווח רחב מאד של ירידות שמיעה.

אחד החידושים המעניינים ביותר שמציעה חברת סוניק בסדרה הזאת הוא חיבור בלוטוס‘ חכם. המכשיר בעצם מתחבר לטלפונים חכמים, למערכות שמע ולטלוויזיות חכמות, כך שאת מקורות השמע הללו ניתן לשמוע ללא תיווך באיכות שאין לה אח ורע בעולם הזה. באמצעות החיבור הזה אגב, ניתן לשלוט בעוצמת השמע ובהגדרות נוספות במכשיר דרך אפליקציה ייעודית מיוחדת ממכשיר הסלולרי שלכם.

חברת Oticon

לוגו אוטיקון

כשמדברים על ותק וניסיון בתחום מכשירי השמיעה, אין ספק שהחברה הדנית הזו, המייצרת מכשירי שמיעה איכותיים במאה השנים האחרונות היא אחד השמות המובילים ביותר. היא מציעה כמובן מכשירים בתצורות חיצוניות ופנימיות (CIC ו-RIC) עם מנגנונים מתקדמים ביותר לסינון וניטרול רעשי רקע ולמניעת טינטון. מכשירי השמיעה של אוטיקון מצוידים גם הם בחיבורי בלוטוס’ חכמים ומאפשרים חווית שמע יוצאת דופן בחיבור למכשירים החיצוניים. סדרת מכשירי OPN S המתקדמים של החברה הם נטענים בנוסף ומגיעים עם עמדת טעינה כך שאין צורך להתעסק בהחלפת סוללות כלל. מכשיר שמיעה מתאים למבוגרים. נחשב למכשיר שמיעה מומלץ

חברת New Sound 

החברה האמריקאית מתמחה ביצירת מכשירי שמיעה איכותיים בשלושת דרגות האיכות. גם כאן תוכלו לבחור מכשירים בתצורות שונות חיצוניות ופנימיות ולהנות משמיעה טבעית, חדה ונקייה עם ניטרול של רעשי רקע ומיקוד הדיבור. לניו באונד מגוון מכשירים שמספקים מענה לירידות וליקויי שמיעה בדרגות חומרה שונות. לקטלוג מכישרי שמיעה


נסביר בקצרה כיצד יש לבחור מכשיר שמיעה.

איך בוחרים מכשיר שמיעה מתאים? 

ראשית כל חשוב להבהיר כי לכל משתמש במכשיר שמיעה ישנה ירידת שמיעה או ליקוי שמיעה שהוא ייחודי לו ועל כן הצרכים השמיעתיים של כל אחד הם בהכרח שונים מהאחר ועל כן יצריכו מענה שונה. בנוסף, גם אורח החיים של כל אדם הוא ייחודי וזהו גם פקטור משמעותי בבחירת מכשיר השמיעה.

באופן כללי, ישנם שלוש דרגות של מכשירי שמיעה – מכשירים בסיסיים, מכשירי ביניים ומכשירי פרימיום. הבחירה בדרגה צריכה לעשות בראש ובראשונה על סמך ירידת השמיעה ואיכות השמע שיספק לכם המכשיר.

מומלץ תמיד לבחור במכשיר שמיעה של חברה מוכרת עם לקוחות רבים שימליצו עליה. אל תתפתו לבחור במכשיר זול של חברות קטנות ולא מוכרות, שלא רק שלא ישרת אתכם כראוי, אלא עשוי גם להחמיר ולהעמיק את ליקוי השמיעה שלכם. לכן חשוב לבדוק מחיר של מכשירי שמיעה

ואיך אדע איזה מכשיר שמיעה מתאים לי?

בשביל לענות באופן המדויק ביותר על השאלה הזאת, עליכם להתחיל בשלב הראשון של בדיקת שמיעה ואבחון שמיעה המקיף. קלינאי התקשורת שלנו יוכלו לבדוק את ירידת השמיעה שלכם ולאפיין אותה במדויק תוך שהם לוקחים בחשבון משתנים חשובים של אורח החיים והצרכים השמיעתיים שלכם.

לאחר שמיפינו במדויק את מצב השמיעה שלכם נוכל להציע לכם מכשירים שמתאימים לכם ואפילו לתת לכם להתנסות בהם כדי להבין בעצמכם איזה מהם הוא הטוב ביותר בשבילכם.

5/5 - (1 vote)