מכון השמיעה מיני סאונד

מה זה מכון שמיעה?

מכון שמיעה הינו מכון בו מתבצעים הליכים שונים השייכים לאיכות השמיעה וכן גם הדיבור. תוכלו למצוא במכון השמיעה שלנו הליכים שונים, החל מבדיקת שמיעה ועד להתאמת מכשיר השמיעה הנכון ביותר עבורכם.

בדיקת שמיעה במכון השמיעה מיני סאונד

כדי שנוכל להתאים לכם את מכשיר השמיעה הטוב ביותר לפי הנתונים האישיים שלכם, עלינו לדעת מהי רמת השמיעה שלכם. על כן, בדיקת שמיעה היא הכרחית עבור הערכת כושר השמיעה בשתי האוזניים. יתכן כי אוזן אחת נמצאת ברמת שמיעה נמוכה יותר מהאוזן השנייה, כך שבעזרת בדיקת השמיעה יהיה לנו קל יותר להגיע אל מכשיר השמיעה האידאלי עבורכם.

בדיקת השמיעה במכון שלנו מתבצעת על ידי קלינאי תקשורת מוסמך אשר יסביר לכם את התהליך שאורכו כעשרים דקות. בבדיקה יבדוק קלינאי התקשורת את יכולת האבחנה שלכם בין צלילים שונים, טונים שונים, הבנת הדיבור ועוד. בתום הבדיקה יציג בפניכם קלינאי התקשורת את תוצאות הבדיקה, יסביר לכם מהן אומרות ומה השלכותיהן ובמידת הצורך ימליץ לכם על מכשיר שמיעה התואם ביותר לאורח החיים שלכם, לגילכם ולמצב השמיעה שלכם.

קצת על מכשירי השמיעה של מיני סאונד

מכון השמיעה מיני סאונד , המתמחה במכשירי שמיעה והתאמתם האישית, בוחר את דגמי מכשירי השמיעה מהחברות המובילות בעולם, הידועות באיכות המכשירים שלהן והמומלצות על ידי תעשיית מכשירי השמיעה בעולם.

אנחנו בוחרים אך ורק במכשירי שמיעה ברמה הגבוהה ביותר. מכשירים מהדור הרביעי, דגמי 2019 בעלי רמה טכנולוגית מהמתקדמות ביותר בתעשייה.

כאשר ישנם מכונים שעובדים רק עם מכשיר שמיעה אחד או שניים שיש להם כמה רמות חוזק, דבר המאפשר טווח רחב יותר של מטופלים שיכולים להשתמש בו, אנחנו בוחרים לעבוד עם מגוון רחב של מכשירי שמיעה, זאת מפני שההבדלים בין מטופל למטופל הם שונים ברמת השמיעה וברמת התדרים. בכך יש לנו האפשרות להתאים באופן ודאי את מכשיר השמיעה לאדם שצריך אותו.

התאמה מושלמת לכל מטופל

בהתאמת מכשיר שמיעה למטופל אנחנו לוקחים בחשבון את גילו ואת אורח חייו. לדוגמא, אם המטופל הוא בן אדם מבוגר שקשה לו להתעסק עם חלקים קטנים אנו דואגים להתאים לו מכשיר שמיעה בעל בטרייה גדולה, אם המטופל מבלה בחוץ ואינו מעוניין שיראו את מכשיר השמיעה, אנו נתאים לו מכשיר שמיעה זעיר היושב בתוך תעלת האוזן. מכל מטופל יילקחו מידות האוזניים זאת כיון שהמכשירים שלנו נבנים במעבדה עבור כל לקוח באופן אישי.

אופן מסירת מכשירי השמיעה למטופל

במועד מסירת מכשירי השמיעה, יסביר לכם קלינאי התקשורת את אופן השימוש, איך ניתן לנקות אותו, איך להחליף בטריות וכמובן איך לענוד אותו, לפי סוגו, על האוזן. קלינאי התקשורת יסביר לכם את אופן השימוש וכמות השעות בהן רצוי לענוד את מכשירי השמיעה. מכשירי שמיעה מצריכים הסתגלות כמו כל דבר חדש, בטח ובטח אם הוא באוזן. כאשר תקבלו את מכשירי השמיעה אליכם תוכלו לבקש מקלינאי התקשורת עצות על התמודדות עם מכשירי השמיעה בתקופת ההסתגלות.

כל מכשירי השמיעה שלנו עוברים בקרת איכות לפני שהם נמסרים למטופלים.

מכשירי שמיעה עם שירות עד הבית

אין לכם אפשרות להגיע אל המכון? כדאי שתדעו שמכון מיני סאונד הוא אחד מהמכונים הבודדים בארץ שמבצע שירות בדיקת שמיעה בבית הלקוח ובכל רחבי הארץ. השירות כולל בדיקת שמיעה על ידי קלינאי תקשורת מוסמך בציוד נייד מותאם לביצוע בדיקת שמיעה בשטח. גם מחירים מכשירי שמיעה שלנו הם מחירים תחרותים

השירות שלנו, גם לאחר הרכישה

אנחנו מאמינים שלכל מטופל מגיע את הטיפול הטוב ביותר וגם לאחר שקיבל לידיו את מכשיר השמיעה שלנו. הטיפול שלנו לא מסתיים במסירת המכשיר. אין צורך שתגיעו אלינו למכון בכדי לכוון את המכשיר או לתקן אותו. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו ותוך 48 שעות יגיע אליכם נציג מטעמינו.

אצלנו התהליך זריז ויעיל, אין צורך להמתין חודשים לבדיקה או לאישור זכאות כדי שתוכלו להתחיל לחיות טוב יותר. תוך 48 שעות אתם מקבלים מכשיר שמיעה מתקדם ומתחילים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר

צוות מכון השמיעה

צוות המכון מורכב מקלינאי תקשורת מוסמכים, לבורנטים ומעבדת תיקונים משלה. הצוות הינו מיומן ונכון לתת את השירות הטוב ביותר למטופליו. כמו כן, כלל אנשי הצוות עברו הסמכה מיוחדת עבור התאמת מכשירי השמיעה באופן אינדיבידואלי לכל מטופל. כל אנשי המקצוע במכון עברו הסמכה מיוחדת להתאמת מכשירי שמיעה.

הלקוחות שלנו

נהנים מלווי צמוד ומעקב אישי, נהנים משירות מהיר וכאשר מתקשרים לשירות הלקוחות שלנו הם מקבלים את הטיפול המתאים ביותר והמהיר ביותר.

אתם מוזמנים להתרשם מהמלצות של מטופלים של המכון בדף הפייסבוק שלנו או באתר.