מכון ומכשירי שמיעה בבת ים

מכוני שמיעה

תושבי בת ים? חוזרים לאיכות חיים גבוהה עם שמיעה טבעית!

 

היום, גם תושבי בת ים והסביבה יכולים להנות מהשירות הצמוד ומהליווי המסור שלנו במכון השמיעה מיני סאונד. אנחנו נשמח ללכת אתכם יד ביד, החל משלב האבחון של ירידת השמיעה, דרך המלצות והתנסות במכשירי שמיעה מתקדמים ועד התאמה של מכשיר שמיעה חדש בעבורכם.

מכשירי שמיעה זעירים

מיד נסביר את כל השלבים בתהליך, לא לפני שנזכיר לכם שאצלנו, בניגוד לתהליך ההתאמה של קופות החולים, כל השירות כולו מתבצע בבית שלכם. אין צורך לצאת מהבית ובטח שלא לחכות חודשים ארוכים לתורים שיתפנו. איתנו, תוכלו ליהנות מכל היתרונות של מכשירי שמיעה מתקדמים בתוך מספר שבועות בודדים. השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי עם מענה על כל השאלות והמלצה להמשך טיפול. ועכשיו, בואו נבין בדיוק איך השירות שלנו עובד ומה היתרונות שלו.

האם יש לי צורך במכשיר שמיעה?

רבים שואלים את עצמם את השאלה הזאת בדיוק בכל מיני שלבים ומצבים בחיים. הדבר הראשון שחשוב מאד לזכור, הוא כי במידה ואתם אפילו רק חושדים כי מתחיל אצלכם מצב של ירידת שמיעה, אל תהססו ופנו מיד לבדיקה. ירידת שמיעה שלא מטופלת בזמן ככל הנראה תחמיר עד לנקודה בה לא ניתן יהיה לטפל בה, זאת מפני שהמוח ממש מתרגל למצב החדש בו הוא לא שומע יותר וככל שהמצב מחמיר קשה מאד להרגיל אותו למצב הקודם.

אם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים להשתלב בשיחות ובסיטואציות חברתיות, אם אתם נאלצים להגביר את הטלוויזיה הרבה יותר ממה שאחרים צריכים בשביל לשמוע אותה ואם אתם מוצאים את עצמכם בשיחות בהן אתם מבקשים מהאדם שמולכם לחזור על עצמו מספר פעמים, יש סיכוי טוב שאתם חווים התחלה של ירידת שמיעה. ירידת שמיעה היא תהליך הדרגתי ומומלץ בהחלט לא להזניח את הנושא ולטפל בו בהקדם האפשרי.

בדיקת שמיעה – בת ים וישובי הסביבה

מכשיר שמיעה מתחבר לבלוטוס

השלב הראשון בהתאמה של מכשיר שמיעה למשתמש, הוא בדיקת השמיעה ואבחון השמיעה המקיף המאפיינים את חומרת הבעיה וממפים את ירידת השמיעה. בדיקת השמיעה כוללת מספר חלקים:

  • ראיון עם קלינאי התקשורת: מטרת הראיון היא להבין את הצרכים של כל משתמש. אם אתם מנהלים אורח חיים פעיל תצטרכו מכשיר חזק יותר שיודע לתת מענה בסביבות הומות, אנשים הנמצאים בפגישות מרובות יפיקו את המירב ממכשיר שיודע להפריד בצורה טובה בין קולות דוברים, מי שמרבה לצפות בטלוויזיה ולהאזין למוזיקה יהנה מהיתרונות של מכשיר עם חיבור לבלוטוס’ וכן הלאה.
  • בדיקת שמיעה: ממש כמו הבדיקה שהיינו עושים פעם בבית הספר, קלינאי התקשורת יחבר אתכם למכשיר האודיומטר המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. לאחר הבדיקה בה תתנו אינדיקציה בכל פעם שאתם שומעים צליל מסוים, הוא יוכל לאפיין את ירידת השמיעה שלכם במדויק (באיזה טווח צלילים היא מתרחשת, האם היא באוזן אחת או בשתיהן וכן הלאה).
  • בדיקת דיבור: לא נעשית תמיד אלא רק במקרים מסוימים בהם היא עשויה לתת אינדיקציה על מצב השמיעה של המשתמש.

התנסות והדגמה של מכשירי שמיעה – בת ים והסביבה

כעת, לאחר האבחון המקיף והשיחה עם קלינאי התקשורת, אפשר להבין אילו מכשירים בדיוק מתוך קטלוג מכשירי השמיעה שלנו יסייעו לכם לחזור לשמיעה תקנית. בשלב הזה תוכלו להתנסות בשימוש במכשירים השונים ולהתחיל לקבל מושג על איזה מכשיר ייתן לכם המקסימום. שימו לב במיוחד שאתם לוקחים בחשבון את הדברים הבאים:

  • השמע המתקבל: הדבר הכי חשוב בעצם. שימו לב אם אתם שומעים טוב יותר באופן כללי ובפרט: האם אתם מצליחים לשמוע טוב את מי שמשוחח אתכם? האם הטלוויזיה נשמעת לכם כעת ברור יותר? האם רעשי הרקע מפריעים לכם עם השימוש במכשיר?
  • נוחות ההרכבה: עוד פרמטר חשוב שכן מדובר במכשיר שילווה אתכם רבות בכל סיטואציה ביום יום. שימו לב כי ההרכבה נוחה, כי אתם מרגישים בנוח עם מראה הדגם וכי הוא איננו מתנדנד באוזן או נוטה ליפול. לצד זאת זכרו כי מרבית הדגמים היום מעוצבים בהתאמה אישית לאוזן המשתמש ושבכל מקרה המכשיר שיותאם לכם יהיה נוח להרכבה פי כמה וכמה.
  • נוחות תפעול: דגמים שונים מגיעים עם מערכות הפעלה וכפתורים שונים. קלינאי התקשורת כמובן יסביר לכם בקצרה על התפעול של כל מכשיר וחשוב שתבחרו במכשיר אותו הצלחתם לתפעל בקלות.

בשלב הזה קלינאי התקשורת יפרט לכם גם את מחירי מכשירי השמיעה. טווח המחירים הוא רחב וסביר מאד להניח שתמצאו דגם שגם ישרת אתכם נאמנה וגם יעמוד במסגרת התקציב שלכם.

רכישה, התאמה והסתגלות למכשיר שמיעה חדש – בת ים והסביבה

כעת תוכלו לבחור את המכשיר שענה על הדרישות שלכם מתוך המבחר של מכשירי השמיעה המומלצים. בנקודה הזאת יערוך קלינאי התקשורת מספר מדידות חיצוניות בשביל להתאים את המכשיר בדיוק למבנה האוזן שלכם ובנוסף יערוך מספר כיולים ושינוי הגדרות בהתאם לירידת השמיעה שלכם. לאחר מספר ימים, יחזור אליכם קלינאי התקשורת עם המכשיר החדש המותאם בדיוק אליכם ויעזור לכם לתפעל אותו לראשונה.

חשוב לזכור כי הסתגלות למכשיר שמיעה חדש היא תהליך שעשוי לקחת זמן מה וכי בחודשים הראשונים עליכם להיות סבלניים ביותר וערוכים לכך. בכל מקרה, אנו במכון השמיעה אודיו סאונד נמשיך ללוות אתכם, לייעץ ולסייע ובמידת הצורך נשמח גם להגיע לביקורים נוספים ולעזור בכל עניין.

יתרונות של שירות עד הבית – בת ים והסביבה

אם אתם שואלים את עצמכם מה החשיבות של שירות עד הבית, הנה כמה סיבות למה זאת הדרך הטובה ביותר להתאמת מכשירי שמיעה:

  1. לא צריך לצאת מהבית: דרך קופות החולים תצטרכו לבקר בהרבה מקומות – אצל רופא המשפחה, רופא “אף, אוזן, גרון”, מכון השמיעה ועוד. עם השירות הביתי של מיני סאונד, כל הדברים האלה קורים אצלכם בבית.
  2. שירות מהיר במיוחד: במקום לחכות לתורים הארוכים והאינסופיים, דרכנו תוכלו להנות ממכשיר שמיעה חדש בתוך שבועות ספורים בלבד מרגע הביקור הראשון שלנו.
  3. התאמה מדויקת יותר: כשהתהליך מתרחש אצלכם בבית, הבדיקה הרבה יותר קפדנית וגם מתייחסת לאלמנטים מחיי היומיום שלכם. התוצאה היא התאמה טובה הרבה יותר ולמעשה איכות חיים טובה יותר.

סוגי מכשירי שמיעה – בת ים והסביבה

אנו במכון השמיעה מיני סאונד, גאים לעבוד עם חברות מכשירי השמיעה המובילות והטובות ביותר בעולם. ההצלחה הגדולה שלנו בהתאמה של מכשירי שמיעה, נובעת בין היתר מהעובדה כי אנו משווקים סוגים רבים ואיכותיים של מכשירי שמיעה מתקדמים.

אצלנו תוכלו למצוא מכשירי שמיעה זעירים ודיסקרטיים עם ביצועים מעולים ושכלל לא ניתן להבחין בקיומם, מכשירי שמיעה עם אפשרות להטענה, מכשירי שמיעה למבוגרים ומכשירים עם חיבור חכם לבלוטוס’. צרו קשר עוד היום וממש בקרוב תוכלו לשדרג את החיים שלכם ובמיוחד את הקשרים עם האנשים הקרובים לכם עם מכשיר שמיעה איכותי ומתקדם. זכרו תמיד כי ירידת שמיעה היא איננה גזרת גורל ושממש אין צורך לקבל את המצב כמו שהוא. הצטרפו עוד היום לאלפי הלקוחות של מיני סאונד ברחבי הארץ שכבר נהנים ממכשיר שמיעה איכותי ומתקדם.