מכון ומכשירי שמיעה בהרצליה

מכוני שמיעה

מכון ומכשירי שמיעה בהרצליה

 

כתובת: שירות הגעה עד בית הלקוח

טלפון: 077-2303022

שעות פעילות:

א’ -ה: 8:00-20:00

ו’:  8:00-16:00

אתר: wwww.minisound.co.il

שירותים שאנחנו מציעים בבית הלקוח: בדיקת שמיעה על ידי קלינאי תקשורת עם אודיומיטר נייד שמדמה חדר אקוסטי,פגישת יעוץ להתאמת מכשירי שמיעה והדגמת עם המכשירים לפני הרכישה, התאמת מכשירי שמיעה, כיוונים למכשירי שמיעה, תיקונים מכשירי שמיעה.

תושבי הרצליה והסביבה: כך תחזירו לעצמכם את השמיעה הטבעית במהירות!

יש לנו בשורות של ממש לכל תושבי הרצליה והסביבה: אנו במכון השמיעה מיני סאונד, עומדים לרשותכם בביקורים עד הבית עם כל השירותים שלנו – החל מבדיקת השמיעה ואבחון השמיעה המקיף, דרך התנסות במכשירי שמיעה חדשים ועד לרכישה של מכשיר חדש במחירי מכשירי השמיעה שמציעות קופות החולים בלי הבירוקרטיה כלל.

כעת נסביר לכם לעומק על כל התהליך, החל מהרגע בו תצרו איתנו קשר לראשונה ועד לנקודה בה תתחילו להשתמש במכשיר שמיעה איכותי חדש. כמובן שנסביר לכם בדיוק על השירות שלנו עד הבית ומדוע הוא המשתלם ביותר ועל הדרך נחלוק כמה טיפים שיבטיחו כי תמצאו את מכשיר השמיעה האידיאלי בעבורכם. רק לפני חשוב להסביר בכמה מילים על ירידת שמיעה ומדוע אסור בשום פנים באופן להזניח את הבעיה הזאת כשהיא מתחילה. נזכיר בנוסף שלכל שאלה, התלבטות, התייעצות או בקשה – אנו זמינים עבורכם ואתם מוזמנים להשאיר פרטים לחזרה או להתקשר אלינו בשעות הפעילות.

תושבי הרצליה והסביבה: אל תזניחו את השמיעה שלכם

הידעתם כשבעים אחוזים מכלל בני החמישים ומעלה יסבלו מירידת שמיעה בדרגות שונות באיזשהו שלב? בדיוק בשל כך מדובר באחד המצבים הרפואיים הנפוצים בעולם שאגב סובלים ממנו גם צעירים יותר עקב חשיפה ארוכה וממושכת לרעשים בדציבלים גבוהים, מחלות שונות, שימוש בתרופות שאלו הן תופעות הלוואי שלהן ולפעמים פשוט בגלל הגנטיקה.

נשאלת השאלה – האם אפשר לחיות עם ירידת שמיעה? התשובה היא שלחיות אפשר, אבל לחיות טוב ממש לא.

ירידת שמיעה שאינה מטופלת גורמת למי שסובל ממנה להתנתק בהדרגה מסיטואציות חבתריות מתוך קושי רב להתערות בשיחות. הריחוק הזה מוביל בתורו לדיכאון וחרדה וכך מדווחים כבדי השמיעה שאינם מקבלים טיפול על פגיעה משמעותית באיכות החיים וחוסר סיפוק כללי ממערכות יחסים עם אנשים קרובים

זכרו כי סופה של ירידת שמיעה שאיננה מטופלת להחמיר אף יותר, עד לנקודה בה לא ניתן יותר לטפל בה. אם אתם חושדים כי אתם סובלים מירידת שמיעה, גשו בהקדם לבדיקת שמיעה וטפלו בבעיה. אנו כמובן נשמח לעזור לכם וללוות אתכם עד לחזרה לשגרת חיים טובה ונעימה.

בדיקה ואבחון שמיעה מקיף – הרצליה ויישובי הסביבה

כאמור, אנו נשמח להגיע עד אליכם ולערוך בדיקת שמיעה בהרצליה או ביישובים הקרובים בבית שלכם. כך זה מתבצע, אם אתם לא בטוחים איך זה עובד בדיוק:

  1. בדיקת שמיעה: אחד מקלינאי התקשורת שלנו יגיע אליכם עם מכשיר האודיומטר המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות ויערוך בדיקת שמיעה מלאה. במהלך הבדיקה יושמעו צלילים באוזניות ואתם תצטרכו לסמן כאשר אתם שומעים כל צליל וכך ניתן יהיה לדעת באילו דציבלים באה לידי ביטוי ירידת השמיעה ובאיזה אוזן.
  2. ריאיון אישי: כעת, לפני שתגשו אל קטלוג מכשירי השמיעה, ישאל אתכם קלינאי התקשורת מספר שאלות שמטרתן להבין מהו אורח החיים שלכם ועל מנת להבין הצרכים השמיעתיים שלכם
  3. המלצה על מכשירים: כעת, עם הנתונים המשוקללים משני הצעדים הקודמים קלינאי התקשורת יוכל להציע לכם מכשירי שמיעה מומלצים לכם שישרתו אתכם בצורה הכי טובה.

התנסות והדגמה במכשירי שמיעה מובילים – הרצליה ויישובי הסביבה

האמת היא שלא כולם מבינים עד כמה חשוב ומשמעותי הצעד הזה, אבל אנחנו כאן במכון השמיעה מיני סאונד מאמינים כי מדובר באחד הצעדים החשובים בהתאמה של מכשיר שמיעה, המאפשרת לכם להבין בדיוק איזה מכשיר יתאים לכם וישרת בצורה הטובה ביותר. בשלב הזה אנו ממליצים לשים לב בהקפדה יתרה על הדברים הבאים:

  • איך השמיעה שלכם: האם השיחה עם הקלינאי כעת ברורה וטבעית יותר? האם הצלילים החיוניים מוגברים או שאתם שומעים גם רעשי רקע חזקים יותר כעת? האם אתם מצליחים לשמוע טוב יותר את הטלוויזיה והטלפון?
  • האם ההרכבה נוחה לכם: כיום, מכשירי השמיעה המתקדמים בשוק מגיעים במגוון תצורות. חלקם זעירים ונכנסים כולם אל תוך תעלת האוזן, אחרים מורכבים מאחורי האוזן עם מיקרופון אל תוך תעלת האוזן ואחרים נמצאים אך ורק מאחורי האוזן. חשוב כמובן שתבחרו בתצורה הנוחה לכם ביותר, זאת איתה אתם מרגישים הכי טבעי ורגיל.
  • קלות התפעול: מרבית מכשירי השמיעה הם קלים ונוחים לתפעול, אך באופן טבעי ישנם כאלה המגיעים עם יותר כפתורים ואופציות ואחרים הנחשבים לפשוטים יותר. לעיתים נושא התפעול מעסיק את אוכלוסית גיל הזהב יותר מאת השאר ועל ישנם גם מכשירי שמיעה למבוגרים עם תפעול פשוט במיוחד.

כאשר קלינאי התקשורת נמצא אצלכם, אל תתביישו לבקש הדגמה והתנסות נוספת במידה ואתם לא בטוחים עד הסוף איזה מכשיר הכי נכון לכם.

 

5/5 - (1 vote)

[gico-faq-details]