מכון ומכשירי שמיעה בחולון

מכוני שמיעה

חוזרים לאיכות חיים עם שמיעה טבעית: תל אביב, גוש דן וישובי הסביבה

 

גם תושבי חולון והסביבה, יכולים להנות מהר מאד משלל היתרונות של מכשיר שמיעה איכותי ומתקדם. מכון השמיעה מיני סאונד מסייע בהצלחה רבה לאלפי לקוחות מדי שעה ועוזר לכל מי שסובל מליקוי, אובדן, או ירידה כלשהי בשמיעה להנות בהקדם משמיעה תקנית וחזרה לאיכות חיים מלאה וגבוהה. אם גם אתם, תושבי חולון והסביבה הסובלים מאובדן שמיעה ברמה כלשהי או אפילו שקיים אצלכם חשד כלשהו לכך, מומלץ ליצור קשר עוד עם המומחים של מיני סאונד לקבלת ייעוץ. זכרו כי יריד שמיעה שלא מטופלת בזמן עשויה בהחלט להחמיר ואף להתקבע כך שלא ניתן יהיה לטפל בה כלל.

דגמים מכשירי שמיעה זעירים ומאחורי האוזן

אבחון שמיעתי ובדיקת שמיעה – חולון וישובי הסביבה

השלב הראשון בהתאמה של מכשיר שמיעה הוא במפגש של קלינאי התקשורת בבית שלכם (כל התהליך במיני סאונד מתרחש בבית הלקוח. בהמשך נרחיב על היתרונות הרבים בשיטה הזאת). בתחילה, ישאל אתכם קלינאי התקשורת מספר שאלות על מנת לקבל מושג על אורח החיים שלכם וכך להבין מהם למעשה הצרכים שלכם. מכאן תעברו לשלב בדיקת השמיעה המתבצעת באמצעות מכשיר האודיומטר המאושר על ידי משרד הבריאות. הבדיקה אינה פולשנית, כואבת או מעוררת אי נוחות. למעשה מדובר בבדיקה קצרה שדורשת מכם בסך הכל להאזין לצלילים ולתת אינדיקציה כאשר אתם שומעים אותם באוזניות. בתום המבדקים הללו, יתקבל מסמך המכונה גרף שמיעה ולמעשה משרטט את ירידת השמיעה שלכם ואת מאפייניה היחודיים (כמו למשל ירידה באוזן אחת, פגיעה בצלילים הגבוהים וכו’). באמצעות הנתונים הללו, יוכל כעת קלינאי התקשורת להציע לכם דגם או מספר דגמים שיוכלו לסייע לכם.

הדגמה והתנסות בשימוש במכשירי שמיעה – חולון וישובי הסביבה

בשלב הזה אתם מכירים כמה דגמים איכותיים שנמצאו מתאימים לכם. כעת, תוכלו לנסות את השימוש בהם כדי להבין בדיוק איך הוא מרגיש, כך שתוכלו לבצע את הרכישה בראש שקט לגמרי. נסו לשים לב לשני דברים חשובים. בראש ובראשונה נסו להבין ולהשוות, איך אתם שומעים כעת בעת שהמכשיר מורכב. האם הדיבור מתחדד? האם רעשי רקע מיותרים נעלמים? לאחר מכן שימו לב לתחושה הפיזית כשמכשיר השמיעה מורכב. האם הוא נוח לכם או שהוא מפריע לכם? האם או מתנדנד ומציק או שהוא יושב באופן קבוע באוזן? אמנם עניין השמיעה הוא החשוב ביותר, אבל גם הנוחות בהרכבה היא חלק חשוב לא פחות.

תחילת שימוש במכשיר שמיעה חדש – חולון וישובי הסביבה

כעת, לאחר שבחרתם במכשיר שמיעה בעונה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלכם, יערוך קלינאי התקשורת סדרה של מדידות פיזיות של מבנה האוזן שלכם (מרבית מכשירי השמיעה כיום מיוצרים בהתאמה אישית לאוזן של כל משתמש) ורישום של ההתאמות הנדרשות לביצוע במכשיר החדש בהתאם לאורח החיים שלכם ולירידת השמיעה שלכם. כעבור מספר ימים, יגיע אליכם שוב קלינאי התקשורת להפעלה ושימוש ראשוני במכשיר השמיעה החדש שלכם.

חשוב מאד לקחת בחשבון כי הסתגלות לשימוש במכשיר שמיעה חדש היא תהליך שעשוי לקחת לפעמים זמן ארוך. על כן חשוב להתחיל אותו עם נכונות לשיפור באיכות החיים ועם סבלנות רבה. בכל מקרה אנו רוצים להזכיר שמכון מיני סאונד ילווה אתכם בכל שלבי התהליך, גם במידה ואתם נתקלים בבעיות בתפעול או בשימוש השוטף במכשיר לאחר הרכישה. אנו זמינים טלפונית כל הזמן ובמידת הצורך נשמח גם להגיע בהקדם ולסייע לכם לפתור כל בעיה שעשויה לצוץ. במהרה תהנו מכל היתרונות של מכשירי שמיעה מתקדמים

מה היתרונות של שירות עד הבית? – חולון וישובי הסביבה

מכשיר שמיעה קטן בתוך האוזן

הדרך ה”קלאסית” להתאמת מכשיר שמיעה, מתחילה בבדיקת רופא המשפחה בקופות החולים, ממשיכה בהפנייה לרופא “אף, אוזן, גרון” ומשם בהפנייה למכוני שמיעה, עבודה בירוקרטית על קבלת מכשיר שמיעה בסבסוד וכן הלאה. מדובר בתהליך שעשוי לקחת חודשים רבים ובמקרים לא נדירים כלל אפילו מעל שנה. מכון מיני סאונד מקל עליכם ומקצר את כל התהליך מבלי שתצטרכו בכלל לצאת מהבית, כך שתוכלו להתחדש בהקדם במכשיר מעולה מתוך קטלוג מכשירי השמיעה:

  • בלי זמני המתנה ותורים ארוכים: לא צריך לחכות חודשים לתור למכון השמיעה.
  • בלי להתעסק בבירוקרטיה: שעשויה להיות מאד מתישה, במיוחד ברגעים בהם יש צורך להגיש טפסים כדי להנות מהסבסוד של קופות החולים ברכישת מכשיר שמיעה. מכון מיני סאונד עושה את הכל בשבילכם ונעזור לכם למצוא מכשירי שמיעה במחירים המתאימים לכם.
  • אין צורך לצאת מהבית: שזה יתרון גדול בשביל כולם, אך במיוחד בעבור המבוגרים יותרים המתקשים לצאת הרבה מהבית.
  • בדיקה והתאמה בסביבה הביתית היא איכותית יותר: התהליך המתבצע כולו בבית הלקוח הוא תמיד איכותי יותר בגלל הסביבה הטבעית בה היא הוא נעשה. כך אפשר לקחת בחשבון היבטים אמיתיים מחיי המשתמש ולהתאים את המכשיר תוך התחשבות בהם. זאת בנוסף על העובדה כי הבדיקה בבית היא סבלנית יותר ועל כן קפדנית ומעמיקה הרבה יותר.

לבחור את מכשיר השמיעה המושלם – חולון וישובי הסביבה

אם אתם לא בטוחים, תוכלו להכיר יותר לעומק דגמים איכותיים ומובילים של מכשירי השמיעה של החברות המובילות איתן אנו גאים לעבוד בשנים האחרונות וביניהן סוניק, אוטיקון ואודיפון. בקצרה נספר, כי אנו במכון השמיעה מיני סאונד משווקים דגמים איכותיים שונים של מכשירי שמיעה וביניהם.

  • מכשירי שמיעה זעירים: בתצורת CIC, כאשר המכשיר כל כולו, כולל המעבד והרמקול נמצא בתוך תעלת האוזן של המשתמש לדיסקרטיות מושלמת.
  • מכשירי שמיעה נטענים: בניגוד לדגמים רבים שעדיין עובדים על סוללות חד פעמיות, אנו משווקים מספר דגמים המגיעים עם עמדות טעינה איכותיות המייתרות את השימוש בסוללות.
  • מכשירי שמיעה עם חיבור בלוטוס’: הצעקה הטכנולוגית האחרונה בתחום מכשירי השמיעה. החיבור מאפשר הזרמת אודיו ישירה למכשיר ושליטה מרחוק במכשיר באמצעות אפליקציות יעודיות. כמו כן מתאפשר איסוף מידע חכם על דפוסי השימוש של כל משתמש.
  • מכשירי שמיעה בתצורת BTE המתאימים למבוגרים.

 

5/5 - (1 vote)

[gico-faq-details]