מכון ומכשירי שמיעה בנתניה

מכוני שמיעה

מכשירי שמיעה – נתניה וישובי הסביבה

 

היום, גם תושבי נתניה והסביבה יכולים להנות משירות מקצועי וליווי צמוד של קלינאי התקשורת והמומחים של מכון השמיעה מיני סאונד מבלי לצאת מהבית. אם גם אתם חושדים שחלה ירידה בשמיעה שלכם, צרו קשר עוד היום ונשמח להגיע עד אליכם לבדיקה מקיפה וייעוץ להתאמת מכשיר שמיעה במידת הצורך.

מכשריי שמיעה אוטיקון

מכון השמיעה מיני סאונד מתמחה באפיון ירידות שמיעה והתאמת של פתרונות שמע מתקדמים שנותנים מענה מצוין לכל ירידה, ליקוי או אובדן שמיעה הקיימים על הסקאלה. לפני שנסביר בדיוק על השירות שלנו ואיך תוכלו ממש בהקדם להחזיר לכם את השמיעה הטבעית – נזכיר כי ירידת שמיעה שלא מטופלת בזמן עשויה להחמיר אט אט ואפילו להתקבע ללא הטיפול הולם ולכן אנו מפצירים בכם לפנות אלינו או לכל איש מקצוע במידה ואתם חושדים בתחילתה של ירידת שמיעה. כמובן שאנו נשמח לסייע ולהתאים לכם מכשיר מצוין מתוך קטלוג מכשירי השמיעה שלנו.

יתרונות “שירות עד הבית”  – נתניה והסביבה

בניגוד לשירות שתקבלו בקופות החולים, אצלנו כל התהליך נעשה אצלכם בבית. מה היתרונות בכך?

  1. ללא זמן המתנה: בניגוד לקופות החולים, שם אתם עשויים להמתין חודשים ארוכים עד שתוכלו לבקר במכוני השמיעה בגלל עומסים כבדים, אצלנו תוכלו להנות מכל היתרונות של מכשיר שמיעה מתקדמים ואיכותיים בתוך מספר שבועות בודדים.
  2. אין צורך לצאת מהבית: רבים מאלו הנעזרים במכשירי שמיעה הם אנשים מבוגרים ובמיוחד עבורם יציאה מהבית איננה עניין של מה בכך. השירות שלנו מייתר את הצורך לצאת מהבית ולעשות את הדרך הארוכה בין המרפאות השונות הפזורות ברחבי הארץ.
  3. בדיקה והתאמה בסביבה הביתית: המאפשרת קודם כל נחת הן לנבדק והן לקלינאי התקשורת המבצע את הבדיקה. בנוסף, העובדה כי התהליך מתקיים בבית הלקוח מבטיחה תוצאות טובות יותר שכן כל ההתאמה והבדיקות נעשות בסביבה בה המשתמש נמצא ברוב שעות היום.

מכשיר שמיעה אודיפון

בדיקת שמיעה ואבחון שמיעה מקיף – נתניה והסביבה

השלב הראשון בתהליך הוא בדיקת השמיעה שמבצע קלינאי התקשורת באמצעות מכשיר האודיומטר המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות אותו תמצאו למעשה בכל מכון שמיעה. הבדיקה אינה פולשנית או כרוכה בכאבים והיא קצרה ביותר. לאחר הבדיקה בה תדרשו לתת אינדיקציה לשמיעה של צלילים, ולאחר שיחה ביניכם בה תספרו על אורח החיים שלכם ועל הצרכים השמיעתיים שלכם, תתקבל תמונה ברורה למדי שתאפשר להתאים לכם מכשיר שמיעה שיסייע לכם. חשוב לזכור כי ירידת שמיעה היא שונה מאדם לאדם (כמו טביעת אצבע) וגם אורח החיים של אנשים (יש כאלה שיוצאים הרבה מהבית ומבלים במקומות רועשים לעומת אחרים שנמצאים בתוך הבית רוב הזמן) – הם חשובים במציאת המכשיר המתאים והנכון ביותר. על כן, המפגש הראשוני עם קלינאי התקשורת הוא ללא כל ספק חשוב מאד.

התנסות והדגמה – נתניה והסביבה

כעת, בהתאם למאפייני ירידת השמיעה שלכם, ניתן לבחור במכשיר שמיעה אחד או יותר שיתאימו לכם ויוכלו לעזור לכם. דירוג מכשירי השמיעה נקבע על פי מספר פרמטרים וקלינאי התקשורת יציג בפניכם את המכשירים המתאימים, יסביר לעומק על התכונות והמאפיינים שלהם וייתן לכם להתנסות בשימוש בהם. ההתנסות הזאת תיתן לכם מושג די ברור כיצד נראים החיים עם שימוש במכשיר ויאפשרו לכם להבין טוב יותר מהו המכשיר שאתם מחפשים ושיוכל להחזיר לכם את איכות החיים. כעת, בהתאם לירידת השמיעה שלכם, לאורח החיים שאתם מנהלים וכמובן למגבלות התקציב שלכם – תוכלו לבחור את מכשיר השמיעה שהכי מתאים לכם.

התאמת מכשיר ותחילת שימוש – נתניה והסביבה

לאחר שבחרתם את המכשיר המתאים לכם, קלינאי התקשורת של מיני סאונד יערוך מדידות כדי להתאים את המכשיר החדש בדיוק למידותכם ובהתאם לירידת השמיעה שלכם כמובן. ההתאמות שיעשו הן חיצוניות, להרכבה נוחה ומדויקת של המכשיר וגם כיול ושינו הגדרות בהתאם למאפייני ירידת השמיעה שאובחנו בבדיקה ולצרכים היומיומיים שלכם. לאחר מספר ימים, יחזור אליכם קלינאי התקשורת עם מכשיר השמיעה החדש להפעלה ראשונית והסבר על אופן השימוש. חשוב מאד לזכור כי כאשר מרכיבים מכשיר שמיעה חדש, ישנו תהליך הסתגלות של כמה חודשים ועל כן חשוב להיאזר בסבלנות. בנוסף, אנחנו כאן בכל שלב כדי ללוות אתכם ולערוך התאמות ושינויים – במיוחד בחודשים הראשונים לשימוש במכשיר שעשויים להיות מאתגרים. אנו  כאן למענה טלפוני באופן שוטף ובמידת הצורך נשמח להגיע אליכם לביקור נוסף לסיוע בתפעול המכשיר ושינוי ההגדרות.

סוגי מכשירים – נתניה והסביבה

מכון מיני סאונד עובד עם מותגי מכשירי השמיעה המתקדמים והטובים בעולם מבית סוניק, אודיפון, ניו סאונד ועוד. מבין מגוון המכשירים הרחב תוכלו למצוא כאלה עם טכנולוגיות שמע מתקדמות ואיכותיות לסריקה סביבתית מהירה וחדה, מנגנונים לניטרול רעשי רקע מיותרים וגם תכונות מתקדמות כמו חיבור לבלוטוס’ המאפשר הזרמת שמע ישירות מהטלפון או הטלוויזיה ואפשרות לטעינה של המכשיר. כמובן שמחירי מכשירי השמיעה הם פרמטר חשוב בבחירה ונשמח להתאים לכם מכשיר לפי מסגרת התקציב שלכם.

מכשירי השמיעה השונים מגיעים בשלוש תצורות מרכזיות –

  1. CIC – מכשירי שמיעה מזעריים (Completly in canal) הנכנסים כולם לתעלת האוזן ואינם נראים לעין כלל. לרוב מעוצבים בהתאמה אישית לתעלת האוזן של המשתמש. מתאימים למי שמעוניין בדיסקרטיות ברמה הגבוהה ביותר.
  2. RIC – מעבד חיצוני קטן הנמצא מאחורי האוזן ומחובר בצינור שקוף ומזערי אל הרמקול הנמצא בתוך תעלת האוזן (Receiver in canal). מכשירים עוצמתיים ואיכותיים הנותנים מענה לירידות שמיעה רבות ומצוידים במאפיינים מתקדמים כולל חיבור לבלוטוס’.
  3. BTE – מכשירי השמיעה הקלאסיים. המכשיר כולו נמצא מאחורי האוזן, כולל המעבד והמיקרופון (Behind the ear). בעבר היו המכשירים הללו גדולים ומגושמים, אך היום מדובר במכשירים מצוינים שיודעים לתת מענה למגוון רחב של ירידות שמיעה ובמיוחד עושים עבודה מצוינת במקרים של ירידות השמיעה החמורות ביותר.  הרבה פעמים המכשירים הללו מתאימים במיוחד למבוגרים שכן הם גדולים ונוחים מאד לתפעול.

רוצים ללמוד עוד על מכשירי שמיעה מומלצים? לחצו כאן עכשיו

Rate this post

[gico-faq-details]