מכון ומכשירי שמיעה ברמת גן

מכוני שמיעה

תושבי רמת והסביבה? חושדים שאתם מתחילים לאבד את השמיעה או אפילו מרגישים שכבר זמן השמיעה שלכם היא לא כפי שהייתה בעבר?

אתם לא לבד! עם השירות המקצועי, האמין והיסודי של מכון השמיעה מיני סאונד, תהנו בהקדם האפשרי ממכשיר שמיעה איכותי שיחזיר לכם את השמיעה הטבעית והתקינה בהקדם האפשרי. מייד נספר לכם בדיוק איך עובד השירות שלנו, אבל רגע לפני חשוב לנו לציין עניין חשוב ביותר.

דגמים מכשירי שמיעה זעירים ומאחורי האוזן

במידה ויש לכם חשד ולו הקל ביותר שמתחילה אצלכם ירידת שמיעה, אל תתנו לזמן לחלוף וצרו איתנו קשר בהקדם האפשרי. ירידת שמיעה שאינה מטופלת בזמן סופה להחמיר עד למצב בו לא ניתן יהיה לטפל בה כלל.

למעשה, ככל שתקדימו את הטיפול והאבחון של בעיה, כך גוברים הסיכויים שתוכלו להחזיר לעצמכם את השמיעה הטבעית והתקינה ותחזרו לאיכות חיים מלאה. אנחנו כמובן נשמח ללוות אתכם בכל התהליך ולעזור לכם להגיע במהירות האפשרית לנקודה הזאת. צרו קשר עוד היום ונשמח להסביר עוד על התהליך ולענות על כל שאלה שלכם.

איך אדע שמתחילה אצלי ירידת שמיעה?

אובדן של השמיעה הוא במרבית המקרים תהליך הדרגתי שעשוי גם לקחת שנים ולרוב מתחיל בגילאים מבוגרים יותר, בערך מסביבות גיל חמישים. במקרים מסוימים, ירידת שמיעה עשויה להיות חדה ופתאומית כמו במצבים של היחשפות לרעש בדציבלים גבוהים מאד לזמן ארוך. גם במקרה הזה השמיעה עשויה להדרדר בהדרגה.

איך לדעת שמתחילה אצלי ירידת שמיעה?

  1. אם אתם מוצאים אתם עצמכם בשיחות קרובות, מבקשים מהאדם שלכם לחזור שוב ושוב על הדברים שלו וגם כאשר הוא מגביר את הקול אתם לא ממש מבינים, יש סיכוי שמדובר בהתחלה של ירידת שמיעה.
  2. אם אתם צופים בטלוויזיה בחברותא עם עוד בני משפחה או חברים ושמים לב שכולם מסתפקים בצפייה בווליום מסוים בעוד אתם מתקשים לשמוע ולהבין את המתרחש על המסך, יכול להיות שזה מפני שהשמיעה שלכם מתחילה להידרדר.
  3. אם אתם מרגישים שלפעמים אתם מעדיפים מלכתחילה להימנע מסיטואציות חברתיות כי אתם פשוט לא מצליחים להתערות ולהרגיש שאתם “בעניינים” יכול להיות שזה מפני שאתם פשוט לא שומעים טוב את החברים לשיחה כתוצאה מאובדן השמיעה שלכם.

חשוב מאד לדעת כי לאובדן שמיעה יש השלכות פסיכולוגיות לא קלות כלל וכלל. אנשים עם ירידת שמיעה שלא מטפלים בה (לפעמים מתוך חוסר מודעות אליה עד לשלב מאוחר מאד) סובלים פעמים רבות מדיכאון, חרדה ומדווחים בהרבה מקרים על חוסר סיפוק משמעותי ממערכות היחסים השונות בחיים שלהם. אל תדחו את הבדיקה אם אתם חושדים שירידת שמיעה שמתחילה אצלכם.

בדיקת שמיעה מקצועית ואבחון שמיעתי מקיף – רמת גן והסביבה

מרגע שפניתם אלינו תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות. השירות שלנו מתרחש כולו בביתכם (על היתרונות הרבים בשיטה הזאת נרחיב בהמשך) ובתוך זמן קצר נוכל להתאים לכם מכשיר שמיעה איכותי שיחזיר לכם את איכות החיים והשמיעה הטבעית.

השלב הראשון בתהליך הוא בדיקת השמיעה ואבחון השמיעה מקיף שמבצע אחד מקלינאי התקשורת המקצועיים והמנוסים שלנו. במהלך הבדיקה, יבחן הקלינאי את השמיעה שלכם באמצעות מכשיר האודיומטר המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. המכשיר הזה למעשה משמיע צלילים בדציבלים שונים ועליכם לתת אינדיקציה בכל פעם שאתם שומעים את אחד הצלילים. בהמשך ישאל אתכם קלינאי התקשורת מספר שאלות שמטרתן להבין כיצד נראים חיי היומיום שלכם ובמידת הצורך הוא יערוך גם בדיקת דיבור העשויה לתת לפעמים מידע חשוב נוסף.

מכשיר שמיעה קטן בתוך האוזן

בסוף התהליך הזה, יתקבל מסמך מפורט המכונה גרף השמיעה. המסמך הזה למעשה משרטט בצורה מקיפה את ירידת השמיעה שלכם ויודע לומר באיזה טונים היא באה לידי ביטוי, האם היא מתרחשת בשתי האוזניים או רק באוזן אחת כאשר חלק חשוב מאד שנלקח בחשבון הוא אורח החיים שלכם והציפיות שלכם ממכשיר השמיעה. כעת יכול קלינאי התקשורת להציע לכם כמה מכשירים שיוכלו לסייע לכם מתוך קטלוג מכשירי השמיעה שלנו.

התנסות והדגמת שימוש במכשירי שמיעה – רמת גן והסביבה

כעת, כאשר נמצאו מספר מכשירים מומלצים שיכולים לסייע לכם ולהחזיר לכם את השמיעה הטבעית, תוכלו להתנסות בשימוש בהם ולהתרשם מהדרך בה הם יכולים לעזור לכם. חשוב מאד לשים לב בשלב הזה לכמה דברים:

  • כיצד אתם שומעים כעת: זהו למעשה הפרמטר הכי חשוב. האם אתם שומעים באופן כללי טוב יותר ממקודם? האם אתם מצליחים להאזין לטלוויזיה ולמוסיקה ברדיו בצורה טובה יותר? האם בשיחה עם קלינאי התקשורת, אתם מרגישים שאתם מבינים אותו טוב יותר?
  • האם המכשיר נוח לכם: קלות ההרכבה וההסרה של המכשיר הם דברים חשובים מאד, כמו גם התחושה של המכשיר עליכם כאשר אתם מרכיבים אותו לזמן מה. שימו לב האם הוא נוח לכם או שמא הוא מרגיש כמו גוף זר. בעניין הזה חשוב לזכור כי המכשיר שיותאם לכם בסופו של דבר יהיה במידות שלכם בדיוק וככל הנראה יהיה נוח אפילו יותר.
  • נוחות התפעול: בכל המכשירים בהם תתנסו, שימו לב אם הם נוחים לתפעול או שמא אתם דווקא מתקשים בתפעול שלהם. זכרו כי המכשיר ילווה אתכם לזמן רב וכי חשוב שהוא יהיה פשוט ונוח בעבורכם.

מה היתרונות בשירות עד הבית? רמת גן ויישובי הסביבה

המסלול הקלאסי והמוכר של התאמת מכשיר שמיעה עובר דרך קופות החולים. התהליך הזה הוא ארוך מאד ועשוי לקחת חודשים ארוכים ולעתים אף מעל שנה. לעומת זאת, אלו היתרונות המרכזיים בשירות שלנו:

  • תהליך מהיר: בלי הבירוקרטיה של התורים הארוכים בקופות החולים, תוכלו להנות ממכשיר שמיעה חדש דרכנו בתוך שבועות ספורים בלבד מרגע הביקור הראשון של קלינאי התקשורת, שיגיע אליכם אגב בתוך ימים ספורים מרגע הפנייה אלינו. דרך מצוינת להתאמת מכשירי שמיעה למבוגרים.
  • תמיכה וליווי לכל אורך הדרך: לעומת מכוני השמיעה הציבוריים שלרוב לא מספקים ליווי והדרכה לאחר ההתאמה הראשונית, אנו נהיה כאן אתכם בכל שלב לאחר ההתאמה ונשמח לעזור בכל מצב, לענות על כל שאלה ולתפעל תקלות במכשירים, גם אם הן מתרחשות חודשים ארוכים אחרי רכישת המכשיר.
  • אבחון מקצועי יותר: כאשר אנו מאבחנים אתכם בסביבה הביתית שלכם, ניתן לבחון את מצב השמיעה שלכם בסיטואציות היומיומיות שלכם ועל כן ההתאמה תהיה מקצועית ונכונה הרבה יותר. תוסיפו לכך את העובדה כי לעומת התהליך בקופות החולים, הבדיקות במכון שמיעה מיני סאונד הן סבלניות ומעמיקות יותר ותקבלו התאמה טובה ומקצועית יותר מכשיר שמיעה איכותי.
  • מחירים: מחירי מכשירי השמיעה הם קבועים ונעים על סקאלה רחבה. אצלנו תקבלו את המכשירים הטובים ביותר בדיוק באותם המחירים דרך קופות החולים, כולל ההנחות והסבסודים המגיעים לכם כמבוטחי קופות החולים.

סוגי מכשירים – רמת גן והסביבה

אתם מוזמנים כעת להציץ בקטלוג מכשירי השמיעה המגוון שלנו ולהתחיל להתרשם מדגמי מכשירים שונים. אנו משווקים מגוון רחב של מכשירים במחירים שונים ובדרגות שונות, החל ממכשירים בסיסיים יותר ועד למכשירים המומלצים והמשוכללים יותר בשוק כיום.

אנו מתמחים בהתאמה אישית ומדויקת של מכשיר שמיעה לכל משתמש ובין השאר משווקים מכשירי שמיעה זעירים במיוחד ודיסקרטיים, מכשירי שמיעה משוכללים עם חיבור חכם לבלוטוס’ המאפשרים להזרים מדיה ישירות אל אליהם וכמובן מכשירי שמיעה לבני הגיל השלישי.

מזכירים שאנחנו כאן, זמינים תמיד לענות על כל שאלה וללוות אתכם בתהליך בצורה צמודה ומקצועית. צרו קשר עוד היום וממש בקרוב תהנו מכל היתרונות של מכשיר שמיעה איכותי ומתקדם!

רוצים לדעת עוד? מומלצים להיכנס לכאן ולהיעזר בדירוג מכשירי השמיעה.

 

Rate this post

[gico-faq-details]