מכון מכשירי שמיעה בתל אביב

מכוני שמיעה

חוזרים לאיכות חיים עם שמיעה טבעית: תל אביב, גוש דן וישובי הסביבה

תושבי תל אביב והסביבה? למה להמתין לתורים הרחוקים, להתעסק עם ערימות של בירוקרטיה ולבזבז זמן יקר בתהליך ההתאמה של מכשיר השמיעה? עם השירות המקצועי של מכון השמיעה מיני סאונד, תהנו מתהליך מזורז, אמין ומקצועי ותוכלו להנות בהקדם האפשרי מכל היתרונות של מכשיר שמיעה איכותי מבלי לצאת כלל מהבית. אז, אם אתם סובלים מירידת שמיעה, אפילו אם מדובר רק בחשד בשלב הזה, אנו נשמח לסייע לכם ולבדוק את העניין ובמידת הצורך להציע לכם מכשיר שמיעה שיחזיר לכם את איכות החיים עם שמיעה תקינה וטבעית. 

זכרו – ירידת שמיעה שאינה מטופלת בזמן, סופה להחמיר עד לכדי כך שלא ניתן יהיה לטפל בה כלל – לכן, אם אתם חשים שהשמיעה שלכם היא לא כבעבר, צרו קשר עוד היום ונשמח ללוות אתכם עד להתאמה ולהסתגלות למכשיר שמיעה איכותי. 

אבחון שמיעה ובדיקת שמיעה מקיפה – תל אביב והסביבה

החלק הראשון ואולי החשוב ביותר בהתאמת מכשיר שמיעה הוא בדיקת השמיעה ואבחון השמיעה נעשים על ידי קלינאי התקשורת שלנו. אגב, כל התהליך שלנו נעשה בביתכם ובהמשך נרחיב עם היתרונות הרבים שבכך. 

בדיקת השמיעה נעשית באמצעות מכשיר האודיומטר המאושר על ידי משרד הבריאות. המכשיר ישמיע צלילים באוזניות ובכל פעם שנשמע צליל עליכם להרים את היד. כך יוכל קלינאי התקשורת לאפיין את ירידת השמיעה שלכם באופן מדוקדק למדי. בנוסף, לפני הבדיקה יערוך עמכם קלינאי התקשורת שיחה קצרה על מנת להבין את אורח החיים שלכם ולמעשה את הצרכים השמיעתיים שלכם כאשר לצורך העניין, מי שמרבה לצאת מהבית ולבלות במקומות רועשים והומי אדם יצטרך כנראה מכשיר חזק ומשוכלל יותר. השקלול של כל הנתונים הללו יסייעו לקלינאי התקשורת למצוא מגוון של מכשירי שמיעה המתאימים לכם ויוכלו לסייע לכם. 

הדגמה והתנסות בשימוש במכשיר שמיעה – תל אביב והסביבה

כעת, ימליץ קלינאי התקשורת על מכשיר אחד או יותר (לרוב ישנם כמה מכשירים מתאימים), שיוכלו לתת לכם מענה טוב ובשלב הזה תוכלו להתנסות בשימוש בהם. תוכלו להרגיש קודם איך הם מרגישים מבחינה פיזית חיצונית כשאתם מרכיבים אותם ולהבין אם הם נוחים לכם ואם תוכלו להסתגל לתחושת ההרכבה שלהם. בנוסף, תוכלו לבחון את השמיעה במגוון סיטואציות כמו האזנה לטלוויזיה ולרדיו, שיחה עם קלינאי התקשורת ושיחה בטלפון. דרך ההתנסות במכשירים השונים תקבלו מושג ראשוני על השימוש במכשיר שמיעה, על המאפיינים והטכנולוגיות השונות של כל מכשיר ובאופן כללי תוכלו כבר להבין איזה מכשיר מתאים לכם יותר. בשלב הזה תקבלו גם מידע מפורט על מחירי מכשירי השמיעה

מכשירי שמיעה זעירים וקטנים

התאמת מכשיר חדש – תל אביב והסביבה

התרשמתם ממכשירי שמיעה מתקדמים ובחרתם מכשיר שמיעה מתוך אלו המתאימים לכם? מצוין! כעת יערוך קלינאי התקשורת מספר מדידות שמטרתן היא להתאים את המכשיר החדש בדיוק למידותכם מבחינת מבנה האוזן החיצוני ומבחינת הגדרות השמע שיתאימו לכם. כעבור מספר ימים, יחזור אליכם קלינאי התקשורת עם מכשיר שמיעה חדש שגם מותאם למידת האוזן שלכם מכויל כך שייתן את המענה הטוב ביותר לירידת השמיעה שלכם. כעת, בעזרת קלינאי התקשורת, תתחילו להשתמש לראשונה במכשיר. חשוב לזכור כי החודשים הראשונים (ובעיקר הימים הראשונים) של שימוש במכשיר שמיעה חדש מלווים לעתים בקשיי הסתגלות (במיוחד כשמדובר במכשירי שמיעה זעירים). המוח צריך בעצם להתרגל לסיטואציה החדשה וזה עשוי לקחת זמן מה, כך שאסור להתייאש וחשוב לגלות אורך רוח. לצד זאת, בכל שלב אנחנו כאן כדי לסייע לכם ולהסביר לכם על אופן השימוש ובמידת הצורך נגיע עד אליכם להמשך הדרכה, תיקון או שינוי בהגדרות המכשיר – עד לרגע בו תרגישו נוח לחלוטין עם השימוש במכשיר. 

יתרונות לשירות “עד הבית” – תל אביב והסביבה

לעומת המסלול הרגיל של התאמת מכשיר שמיעה דרך קופות החולים, השירות של מכון השמיעה מיני סאונד מתבצע כולו בבית הלקוח בסופו תהנו מהיתרונות הרבים של מכשיר שמיעה איכותי מתוך קטלוג מכשירי השמיעה הרחב שלנו. אלו הם היתרונות העיקריים לכך:

  • תהליך קצר: מרגע הפגישה הראשונה שלנו ועד להתאמת מכשיר השמיעה, יחלפו מספר שבועות בודדים וזאת בניגוד לתהליך בקופות החולים שלרוב אורך חודשים ארוכים. 
  • לא צריך לצאת מהבית: במסלול הרגיל, תהליך ההתאמה מחייב פגישות רבות, החל מביקור אצל רופא המשפחה, דרך הפנייה לרופא “אף, אוזן, גרון” ועד להפניה למכוני שמיעה שונים. כמובן שהכל בזמנים בהם התורים פנויים ולא מתי שנוח לכם. השירות של מיני סאונד מתרחש כולו אצלכם ורק מתי שנוח לכם.
  • תנאי בדיקה נוחים = התאמת מכשיר טובה יותר: כשכל תהליך הבדיקה וההתאמה של מכשיר השמיעה נעשה אצלכם, זה מביא בהכרח לתוצאות הרבה יותר טובות שהמשמעות שלהן היא התאמה טובה יותר של מכשיר שמיעה. הבדיקה בסביבה הטבעית מאפשרת לקלינאי התקשורת לבחון את השמיעה שלכם בסיטואציות הרגילות והטבעיות שלכם. העובדה הזו מאפשרת לנו בנוסף להתאים מכשירי שמיעה למבוגרים במידת הצלחה גבוהה ביותר. 
  • בלי התעסקות בבירוקרטיה: תהליך ההתאמה מצריך עבודת ניירת מרובה, במיוחד בחלק של קבלת הסבסוד וההנחות מקופות החולים. דרך מיני סאונד תהנו מתהליך מזורז כשאת החלקים הטכניים והבירוקרטיים תשאירו לנו. 

מכשירים שמיעה איכותיים – תל אביב, גוש דן וישובי הסביבה

אנו עובדים עם חברות מכשירי השמיעה המובילות והטובות בעולם כמו ניו סאונד, אוטיקון, סוניק ואודיפון ושמחים להציע ללקוחות שלנו מכשירים איכותיים במידת התאמה גבוהה מאד מתוך רשימה מגוונת של מכשירי שמיעה מומלצים. ברשותינו מכשירים במגוון תצורות חיצוניות וביניהן גם מכשירי שמיעה זעירים למדי (שאינם גודלים יותר מפול קפה) המספקים דיסקרטיות מושלמת. כמו כן אנו גאים להביא את הבשורות הטכנולוגיות האחרונות עם מנגנוני סריקה חכמים ומתקדמים שיודעים למפות ברמה גבוהה את כל מקורות השמע תוך סינון מתקדם ואיכותי של רעשי רקע מיותרים וניטרול רעשים וצפצופים. בנוסף, אנו משווקים מכשירי שמיעה חכמים עם חיבור לבלוטוס’ ומכשירי שמיעה איכותיים נטענים. 

מרגישים שעדיין לא הבנתם עד הסוף איך הדברים עובדים? מוזמנים להיכנס לדירוג מכשירי השמיעה וללמוד עוד על סוגים שונים של מכשירים ואיך הם מסייעים בכל מקרה של ירידת שמיעה. 

 

5/5 - (1 vote)

[gico-faq-details]