מכון מכשירי שמיעה חיפה וקריות וכרמיאל

מכוני שמיעה

 

תושבי חיפה, קרית חיים, קריית ביאליק, קריית ים והסביבה? אם גם אתם סובלים מירידה כלשהי בשמיעה, חשוב שתדעו כי תוכלו לחזור לאיכות חיים מלאה בהקדם האפשרי בזכות השירות המקיף והמקצועי של מכון השמיעה מיני סאונד. מעבר לדבר החשוב ביותר והוא התאמה של מכשיר שמיעה איכותי שיסייע לכם בצורה הטובה ביותר, אנו נשמח לעבור אתכם את כל התהליך בסביבה הביתית שלכם, ומבלי שתידרשו כלל לצאת מהבית. מיד נגע לעומק בכל שלבי התהליך, אך רגע לפני נזכיר כי אם אתם חושדים כי אתם סובלים מירידת שמיעה, מומלץ לפנות למומחי שמיעה ללא שום דיחוי שכן ירידת שמיעה שאינה מטופלת לרוב מחמירה עד למצב שכמעט ובלתי אפשרי לטפל בה.

זוג מכשרי ישמעיה זעירים

בדיקת שמיעה ואבחון שמיעה מקיף – חיפה והקריות

נשאלת השאלה החשובה – איך יודעים שיש בכלל צורך במכשיר שמיעה או בטיפול המסייע בשמיעה? ובכן, אם אתם מרגישים שאתם צריכים להגביר את הטלוויזיה יותר מהרגיל ובפרט אם אנשים מעירים לכם על כך, אם אתם חשים כי אתם לא מצליחים להשתלב בשיחות ובאירועים חברתיים ואם כאשר פונים אליכם אתם מבקשים שיחזרו על הפנייה יותר מפעם אחת, יש סיכוי שחלה ירידה בשמיעה שלכם. במצב כזה הדבר הנכון ביותר הוא לבדוק אם אכן כך הדבר ובמידת הצורך לבחור באחד מדגמי מכשירי השמיעה המתקדמים.

הדבר הטוב ביותר הוא שבדיקת השמיעה אינה מורכבת, פולשנית, ארוכה או אפילו יקרה. מדובר בבדיקה קצרה ומדויקת שמסוגלת למפות במהירות וביעילות את מאפייני ירידת השמיעה שלכם ובכך מאפשרת להתאים לכם טיפול נכון. אצלנו במיני סאונד, כל שלבי התהליך ובתוכם בדיקת השמיעה נעשים בביתכם, כך שאפילו אין צורך לצאת מהבית.

איך מתבצעת בדיקת השמיעה?

הבדיקה נעשית על ידי קלינאי התקשורת המנוסים והמקצועיים שלנו באמצעות מכשיר האודיומטר המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. המכשיר למעשה משמיע צלילים מסוימים המגיעים ישירות אל האוזן דרך האוזניות, וכאשר אתם שומעים אותם, אתם פשוט צריכים לתת אינידקציה לכך (על ידי הרמת יד למשל). כך ניתן לקבל תמונה ברורה של ירידת השמיעה – האם היא מתרחשת באוקטבות הגבוהות או הנמוכות, האם היא קיימת בשתי האוזניים או באוזן אחת בלבד ועד כמה היא חמורה.

מה היתרונות בבדיקה בבית?

  1. בראש ובראשונה – אין לכם צורך לצאת כלל מהבית. אנו עובדים בכל איזור חיפה והקריות ונשמח להגיע לכל נקודה בסביבה בימים ובשעות בהן הכי נוח לכם.
  2. סביבה שקטה וניטרלית – הבית שלכם, הוא מן הסתם מקום בו תבלו זמן רב ולכן ההתאמה של מכשיר השמיעה צריכה לקחת גם את זה בחשבון. בביתכם אנו יכולים לבחון את השמיעה שלכם ולהתאים לכם מכשיר תוך שימת דגש על העובדה הזאת ובחינה של כל המצבים ברגעים הטבעיים שלכם.
  3. לא להיות תלוי בקופות החולים ובמכוני השמיעה: קופות החולים ומכוני השמיעה שעובדים איתם לרוב עמוסים מאד. בגלל זה, התהליך של התאמת מכשיר שמיעה שמתחיל בדרך הזאת לרוב אצל רופא “אף, אוזן, גרון”, עשוי לקחת חודשים רבים ויאלץ אתכם להתגמש ולהגיע בזמנים שקובעים לכם, לפעמים חודשים ארוכים קדימה. הבדיקה שלנו תיקבע אך ורק מתי שנוח לכם ותוך מספר ימים לאחר שתיצרו איתנו קשר.
  4. מחיריםמחירי מכשירי השמיעה הם פחות או יותר זהים ואצלנו תקבלו את מחירי קופות החולים בלי התהליך הבירוקרטי המתיש.

התנסות בשימוש במכשיר שמיעה – חיפה והקריות

לאחר אבחון השמיעה, התוצאות מתקבלות ומרוכזות במסמך מסודר שנקרא גרף שמיעה המפרט בצורה מדויקת את מאפייני ירידת השמיעה. באמצעותו, ניתן להתאים כעת מכשיר שמיעה שישרת את המשתמש בצורה הטובה ביותר. כעת ייתן לכם קלינאי התקשורת להתנסות בשימוש של מספר מכשירים מתוך הקטלוג בכמה סיטואציות שונות בהתאם לתוצאות הבדיקה וגם לאחר ראיון אתכם בו תשתפו בצרכים השמיעתיים שלכם ובמאפייני אורח החיים שלכם. בשלב הזה תוכלו להכיר מספר דגמים ולהבין כיצד הם עובדים ואיך אתם מרגישים עם השימוש בהם. מכאן אפשר לבחור בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם את המכשיר האידיאלי בעבורכם.

לאחר שבחרתם את המכשיר המתאים, יערוך קלינאי התקשורת מדידות והתאמות כדי להכין את מכשיר השמיעה למידות המדויקות שלכם ובחלוף מספר ימים הוא יגיע אליכם שוב להפעלה ראשונית של המכשיר.

הפעלה ראשונית למכשיר – חיפה, הקריות והסביבה

כאשר הקלינאי של מיני סאונד יגיע אליכם עם המכשיר החדש, הוא כבר יהיה בגודל המתאים ובהגדרות הנכונות לשימוש שלכם. במידת הצורך לאחר שתרכיבו את המכשיר לראשונה, יבצע הקלינאי התאמות נוספות כדי להגיע לדיוק גבוה. בחודשים הקרובים תיכנסו לתהליך של הסתגלות ולמידה על השימוש במכשיר החדש. זה משתנה מאדם לאדם, אבל חשוב לזכור שלפעמים לוקח למוח זמן להתרגל למכשיר החדש ולדרכי השימוש בו ולכן הסבלנות היא חשובה. בכל מקרה אנו נהיה לצדכם בכל שלב ונשמח לסייע – לענות על כל שאלה ולפתור כל בעיה, בין אם בשיחה טלפונית או בהגעה נוספת אליכם בכל איזור חיפה, קרית חיים, קרית ים, קרית מוצקין וכל יישובי הסביבה במידת הצורך. כמובן שבמקרים של התאמת מכשירי שמיעה למבוגרים ניקח את כל הזמן שבעולם עד שההתאמה תתבצע במלואה.

סוגי מכשירי שמיעה – חיפה והקריות

אנו במכון השמיעה מיני סאונד עובדים אך ורק עם מותגי מכשירי השמיעה המתקדמים והמשוכללים ביותר. ההתאמה של המכשיר נעשית בראש ובראשונה בהתאם לצרכים השמיעתיים של כל משתמש ולאחר מכן בהתאם לתקציב ולציפיות נוספות שלכל אחד יש ממכשיר השמיעה. תוכלו לקרוא כאן על סוגים נוספים של מכשירי שמיעה ולהכיר את נבחרת המוצרים האיכותית שלנו.

בינתיים נספר כי כיום ישנם מכשירי שמיעה מתקדמים ביותר עם מנגנונים חכמים ומתקדמים לסריקה סביבתית מהירה ולניטרול של רעשי רקע ברמה גבוהה ביותר. כמו כן, קיימים מכשירי שמיעה זעירים ודיסקרטיים במיוחד ובנוסף, ישנם דגמים של מכשירים עם חיבור בלוטוס’ חכם, באמצעותו ניתן להתחבר ישירות למקורות אודיו כמו טלפונים חכמים וטלוויזיות ולשלוט בהגדרות המכשיר דרך אפליקציה. בנוסף, לצד מכשירי השמיעה שעובדים על סוללות, קיימים היום מספר דגמים של מכשירי שמיעה נטענים. נשמח כמובן לפרט עוד בשיחה בינינו ולהכיר לכם דגמים נוספים של מכשירי שמיעה מומלצים.

 

Rate this post

[gico-faq-details]