מכשירי שמיעה נטענים ומתחברים לבלוטוס PRIMO RA401 תכירו

מכשירי שמיעה נטענים

אלו הם התכונות המשמעותיות ביותר של המכשיר:

 • קופסת טעינה חכמה בטכנולוגית EZcharge עם נורית חיווי לאינדיקציה על מצב טעינת המכשיר.
 • מנגנונים חכמים ומתקדמים להפחתת רעשי רקע.
 • מנגנון סריקת סביבה מרחבי ב-360 מעלות.
 • מיקרופון לסריקה וזיהוי של סביבת שמע ומיקרופון לקליטת דיבור וחידוד דוברים בסביבה הניתנים לכיול והתאמה.
 • איכות שמע HD המאפשרת הבנה ברורה יותר של דוברים וצליל דיבור חד ונקי.
 • חיבור בלוטוס' למכשירי טלפון חכם ותמיכה מלאה בכל מכשירי אנדרואיד ואפל. אפשרות לשליטה בהגדרות המכשיר, עוצמת השמע ושינוי ידני לסביבת השמיעה באמצעות אפליקציה ייעודית פשוטה לתפעול.

מכשירי שמיעה נטענים

Primo RA401

החל מ-6,500 ₪

שנת השקה: 2020

 •  מכשיר שמיעה נטען- טעינה של שעה וחצי מספיקה ל-24 שעות שימוש
 • מתחבר לטלפון ולטלוויזיה דרך הבלוטוס
 • מכשיר מתקדם בהנחתת הרעשים


ירידת שמיעה
בינונית עד חמורה


אורח חיים
פעיל


רמת המכשיר
עילית


מספר ערוצים
18

החל מ-6,500 ₪

Primo RA401

שנת השקה: 2020

 •  מכשיר שמיעה נטען- טעינה של שעה וחצי מספיקה ל-24 שעות שימוש
 • מתחבר לטלפון ולטלוויזיה דרך הבלוטוס
 • מכשיר מתקדם בהנחתת הרעשים


ירידת שמיעה
בינונית עד חמורה


אורח חיים
פעיל


רמת המכשיר
עילית


מספר ערוצים
18
מכשירי שמיעה נטענים

האם המכשיר הזה מתאים לי?

ובכן, הדגם המעולה הזה יודע לתת מענה מצוין למנעד רחב ביותר של ירידות שמיעה, אך כדי לדעת בוודאות שהוא יוכל לעזור לכם יש להתנסות בשימוש בו. אנו נשמח להגיע עד אליכם בעלות ביקור של 100-150 שקלים בהתאם לאיזור מגוריכם ולתת לכם להתנסות בשימוש בו בסביבה הביתית שלכם. הביקור איננו מחייב המשך טיפול או רכישה של המכשיר.

חווית שמע טבעי איכותית ומתקדמת

כאמור, מדובר במכשיר שמיעה זעיר בעל עיצובחדשני (עליו נרחיב בהמשך) המצויד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר המעניקות שמע איכותי וטבעי גם בסיטואציות שמיעה מורכבות ומאתגרות ומגיע עם תוספים מתקדמים מובנים לנוחות שימוש ברמה הגבוהה ביותר.

הדגם המצוין הזה מדורג גבוהה תוכנן בקפידה על מנת לתת מענה נרחב לכמה שיותר סוגים שונים של ירידות שמיעה. אפשרות הטעינה מייתרת את השימוש בסוללות ועל כן מדובר במכשיר מצוין גם לאוכלוסיה המבוגרת והמנגנונים המתקדמים יביאו לשיפור באיכות החיים של משתמשים בכל גיל הסובלים מלקות שמיעה בדרגה חמורה. כמו כן המכשיר עשוי מחומרים עמידים במיוחד לאבק, לחות ומים והוא בעל תו תקן IP65.

עיצוב קומפקטי לשימוש דיסקרטי

דגם PRIMO RA401  מגיע ממיני סאונד מכשירי שמיה בתצורת RIC שמשמעה הרכבה של מעבד המכשיר מאחורי האיזון וחיבור באמצעות צינורית דקה ושקופה למיקרופון הממוקם בתוך תעלת האוזן. המכשיר הוא זעיר במיוחד ביחס למכשירים בתצורה הזו ובמרבית המקרים כמעט ולא ניתן להבחין בו. המיקרופון הנמצא בתוך תעלת האוזן מספק שמע איכותי במיוחד ומיקום המאבד מאחורי האוזן מבטיח שהמכלולים החשובים של המכשיר לא ייפגעו משעוות אוזניים או מהשמנים שגופנו מפיק. את הרכיב הנמצא בתוך תעלת האוזן יוצרים בהתאמה אישית ומדויקת למידותיו של כל משתמש. המכשיר גם מנטרל טינטון

חיבור לטלפונים חכמים

מכשירי שמיעה נטענים

השליטה במכשיר נעשית באמצעות חיבורו דרך בלוטוס' לאפליקציה שנוצרה במיוחד בעבורו הנקראת SoundWear. האפליקציה אוספת מידע על נתוני השימוש אותו ניתן לנתח ולייעל את תכונות המכשיר מה שמביא לשיפור משמעותי בשמיעה.

בנוסף מאפשרת האפליקציה שליטה על מגוון הגדרות במכשיר כמו עוצמת הווליום, הפחתת הרעשים ובחירה באחד מתוך ארבעה מצבי שמע: סביבה שקטה, סביבה עם רעשי רקע מרובים, נסיעה במכונית וסביבה עם מספר רב של דוברים ודיבור בו זמנית של מספר דוברים. מכשיר שמיעה  מתאים למבוגרים

אין צורך בסוללות

מכשיר שמיעה מתחבר לבלוטוס

אחד היתרונות הגדולים במכשיר זה הוא קופסת הטעינה המשוכללת המגיעה איתו היכולה לשמש גם לאחסון כמובן. הטעינה עצמה נעשית בטכנולוגית EZcharge וזמן טעינה קצר יחסית של כשעה וחצי יספק לכם זמן שימוש ארוך במיוחד של 24 שעות. נורית החיווי בקופסה תתן לכם אינדיקציה כאשר המכשיר עדיין טעינה ותואר בצבע כחול וכאשר הסוללה טעונה במלואה הנורה תאיר בצבע ירוק. מדובר בפתרון מושלם למשתמשים מבוגרים יותר המתקשים בהחלפת סוללות תכופה.

ביצועים ותכונות מתקדמות

המכשיר מספק מענה ברמה גבוהה לסובלים מירידות שמיעה בדרגות קלות וחמורות כאחד, זאת אודות למנגנוני סריקת השמיעה האיכותיים והטכנולוגיה המתקדמת להפחתת רעשים סביבתיים נחשב לאחד ממכשירי שמיעה המתקדמים. המכשיר ידוע ביכולת הגבוהה שלו לחדד ולהדגיש דיבור גם בסיטואציות המורכבות ביותר כמו דוברים מרוחקים, שיחות מרובות משתתפים המשוחחים במקביל, דוברים הנמצאים במרחק ודוברים בעלי קול חלש או קצב דיבור מהיר. ניתן לעין בקטלוג מכשירי שמיעה

כמה זה יעלה לי?

הסבסוד הניתן מקופות החולים מאפשר לכם ליהנות מהיתרונות הרבים של המכשיר הזה במחיר של כ-6,000 שקלים בלבד בעוד על מכשירים דומים באותה הקטגוריה של חברות אחרות תאלצו להיפרד מכ-10,000 שקלים. מתוך הניסיון העשיר שלנו עם הדגם המעולה הזה, אין ספק שמדובר בחלופה מצויינת וזולה למכשירי הפרימיום שתספק לכם שמע איכותי ונוחות בשימוש לכל אורך הדרך.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום להתרשם ממכשירי שמיעה המומלצים שלנו ולקבוע מפגש בביתכם להדגמה והסבר על השימוש במכשיר. כמו כן אנו מזכירים כי מדובר בפגישה ללא התחייבות וכי במידה שתרכשו את המכשיר דרכנו ותבחרו בשירות המקיף שלנו, נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, החל משלבי ההסתגלות למכשיר וגם לאחר תקופת ההסתגלות בכל שאלה, בעיה או עזרה שתידרשו לה בהמשך הדרך. במידת הצורך כמובן שנשמח להגיע שוב עד אליכם ולסייע בכל עניין שהוא.

 

Rate this post

[gico-faq-details]