סוגי מכשירי שמיעה וההבדלים ביניהם

סוגי מכשירי שמיעה

היום קיימים בשוק סוגים רבים של מכשירי שמיעה, בדגמים שונים, כולל מכשירי שמיעה גדולים, המתאימים בעיקר למבוגרים, למי שיש לו אוזן מפרישה, למי שיש תעלות אוזן צרות במיוחד ולמי שיש ירידת שמיעה חמורה במיוחד, שמכשירי שמיעה קטנים לא יכולים להספיק לו.

יש גם מכשירי שמיעה קטנים – מכשירי שמיעה קטנים חיצוניים, שהמנגנון שלהם מולבש מחוץ לאוזן עם חיבור שיוצא ממנו לתעלת האוזן והוא מתאים בעיקר למי שיש לו שיער ארוך שמכסה את האוזן, למי שיש לו אוזן שמפרישה נוזלים ולמי שתעלות האוזניים שלו צרות במיוחד מכדי להכניס לתוכן מכשירי שמיעה פנימיים. בנוסף, ישנם מכשירי שמיעה קטנים פנימיים, שמורכבים מחלק אחד שנכנס ישירות לתוך תעלת האוזן והוא מתאים גם למבוגרים, כי הם לא צריכים לפרק את המכשיר לחלקים קטנים, כמו במכשירי השמיעה הקטנים החיצוניים שמורכבים משני חלקים או יותר, למי שיש לו ירידת שמיעה קטנה עד בינונית וגם ירידת שמיעה גבוהה, אבל לא גבוהה מדי ולמי שאין לו תעלות אוזן צרות מדי.

פעם מכשירי השמיעה הקטנים היו מתאימים רק לירידות שמיעה ברמה נמוכה עד בינונית, אבל כיום ישנם מכשירי שמיעה קטנים ואפילו זעירים, שיכולים להתאים גם למי שיש לו ירידת שמיעה ברמה גבוהה.

רמות איכות של מכשירי שמיעה

ברוב מכוני השמיעה, גם במכוני השמיעה של קופות החולים וגם במכוני השמיעה הפרטיים, קיימים מכשירי שמיעה ברמות איכות שונות – מכשירי שמיעה ברמת איכות בסיסית, מכשירי שמיעה ברמת איכות בינונית ומכשירי שמיעה ברמת איכות גבוהה. כמובן שהמחירים של מכשירי השמיעה, בדרך כלל תואמים את רמת האיכות של מכשירי השמיעה. אנחנו באודיו סאונד, מספקים רק מכשירי שמיעה ברמת איכות גבוהה ויש לנו את דגמים מכשירי שמיעה הטובים בעולם מ-2020 ומעלה, אין לנו דגמים ישנים יותר.

אצלנו, במיני סאונד, אפשר לרכוש מכשירי שמיעה עם ההנחות של קופת החולים ולחסוך את ההמתנה לתור, את מילוי הטפסים ואת הפרוצדורות של קבלת ההחזר או ההנחה של קופות החולים. באודיו סאונד, לא מתפשרים על האיכות ולא מתפשרים על המחירים של מכשירי השמיעה. יש לנו מכשירי שמיעה דיגיטליים שאפשר לאחר תהליך ההתאמה והרכישה, לכוונן אותם מרחוק ומכל מקום בעולם, מכשירי שמיעה נטענים, שלא מצריכים החלפת סוללות ובכלל, כל מכשירי השמיעה של מיני סאונד הם ידידותיים למשתמש, גם אם הוא מבוגר וגם אם אין לו חוש טכני בכלל. ניתן לעיין במחיר מכשירי שמיעה

אספקת מכשירי שמיעה בבית הלקוח

השירות של מכון השמיעה מיני סאונד, הוא שירות מאוד יעיל וידידותי ללקוח, מרגע מעמד הרכישה. אנחנו אחד ממכוני השמיעה היחידים בארץ, שנותנים שירותי התאמה אישית של מכשירי שמיעה בבית הלקוח, ולא משנה מאיזה אזור הוא בארץ – מהצפון, מהדרום, מהמרכז וכל מקום בארץ. בנוסף להתאמת מכשירי השמיעה המומלצים, הלקוחות שלנו זכאים לעוד שני ביקורים ללא עלות בביתם, לאחר שהם רכשו אצלנו מכשירי שמיעה. אספקת מכשירי שמיעה בבית הלקוח, כוללת בדיקת שמיעה עם אודיומטר נייד ואוזניות באמצעות קלינאי תקשורת מוסמך והתנסות בשימוש במכשירי השמיעה מדגמים וסוגים שונים, עוד לפני רכישת מכשירי השמיעה, כדי שהלקוח יוכל לבחור את מכשירי השמיעה שהכי מוצאים חן בעיניו.

אנחנו, במיני סאונד, מספקים מבחר דגמים חדישים של מכשירי שמיעה מהחברות הכי טובות בעולם לייצור מכשירי שמיעה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום דרך האתר או בטל’: 077-2303022 או להגיע אלינו למכון השמיעה.

5/5 - (1 vote)