שוקלים מכשירי שמיעה? מחירים,דגמים מומלצים והשוואות בין המכשירים

שוקלים לרכוש מכשירי שמיעה חדשים אבל לא יודעים כמה אמור לעלות לכם מכשייר שמיעה, מכשירי שמיעה דגמים מומלצים ועוד

מחירים של מכשירי שמיעה

תכונהרמת בסיסרמת בינייםרמה גבוהה
מחיר לזוג מכשירים0 – 2,000 ₪3,500-5,000₪5,000-7,000₪
מספר ערוצי שמע דגיטליים5-110-15מעל 10 ערוצים
ניטרול
עד 4 תוכניות שמיעה שונות
חיבור אלחוטי לטלפון הנייד ולטלוויזיה
מנגנון לשיפור זיהוי והבנת דיבור הניתן להתאמה
שמיעה כיוונית המשפרת את היכולת להבין דיבור במהלך שיחה
מגוון התצורות והסגנונות הרחב ביותר של מכשירי שמיעה
שמיעה ב-360 מעלות המשפרת את יכולת ההתמצאות במרחב
התאמה אוטומטית למגוון סביבות שמע

Mini Ric

שנת השקה: 2019

תוצרת: גרמניה
מתאים לירידת שמיעה: בינונית-חמורה

הרמה של המכשירגבוהה
מספר ערוצי השמע18
מה מיחד את המכשיר ?איכות קול טבעית, אין צורך בהתאמה אישית
הערותהסדרה כוללת מכשירים ברמות שונות. ההבדל ביניהם מתבטא בסינון רעשי הסביבה, איכות הקול, בהירות הדיבור

כמה מכשירי שמיעה עולים?

מחירו של מכשיר שמיעה נקבע בהתאם לרמת הטכנולוגיה שלו ומידת התאמתו לאורח החיים שלכם. ירידת השמיעה של כל אדם ייחודית רק לו, בדיוק כמו טביעת אצבע, ולכן מומלץ לרכוש מכשירי שמיעה שמותאמים באופן מדויק למידותיכם ולצרכי השמיעה שלכם. אצלנו במיני סאונד מתמחים בהתאמה ומכירה של מכשירי שמיעה באופן העונה על צרכי הלקוח ומספקים כחלק אינטגרלי מרכישת מכשירי השמיעה חבילת שירותים ואחריות המעניקות תמיכה ומענה לצרכים ולקשיים אשר עלולים לעלות כשמתחילים להרכיב מכשירי שמיעה.

חבילה זו כוללת, בין היתר:

  • ייעוץ ותמיכה אישית לאורך תהליך ההתאמה והרכישה של מכשירי השמיעה
  • אחריות על מכשירי השמיעה
  • שירות הגעה עד הבית
  • הדגמת מכשירי שמיעה בבית הלקוח

מכשירי שמיעה יכולים לחולל מהפכה באיכות החיים של מי שמרכיב אותם, ולכן חשוב מאוד לבחון מספר מכשירים לפני הרכישה. שוק מכשירי השמיעה מורכב מחברות רבות המציעות מכשירי שמיעה במגוון רחב של רמות טכנולוגיה ותצורות, וההוצאה הממוצעת לזוג מכשירי שמיעה מתקדמים היא בדרך כלל 10,000 ₪. מכשירי שמיעה ברמה בסיסית יכולים לענות על צרכיו של אדם המנהל אורח חיים נינוח הנמצא בבית או בסביבה סגורה רוב הזמן, אולם מכשירי שמיעה מתקדמים, המכילים טכנולוגיות עדכניות וחדשניות, יוכלו להועיל במיוחד עבור מי שמנהל אורח חיים פעיל המתבטא בשהייה בסביבות האזנה שונות, עריכת פגישות באופן תכוף, בילוי במקומות רועשים כמו מסעדות או אולמות גדולים ופעילות ספורטיבית

 

מכשירי שמיעה מומלצים

CiC Nano

שנת השקה: 2019
תוצרת: גרמניה
מתאים לירידת שמיעה: בינונית-חמורה

הרמה של המכשירגבוהה
מספר ערוצי השמע18
מה מיחד את המכשיר ?מכשיר תוך אוזני נסתר
המכשיר נבנה בהתאמה אישית, על פי מידות האוזן של המשתמש
הערותהסדרה כוללת מכשירים ברמות שונות. ההבדל ביניהם מתבטא בסינון רעשי הסביבה, איכות הקול, בהירות הדיבור.

Mini BTE

שנת השקה: 2019
תוצרת: גרמניה
מתאים לירידת שמיעה: חמורה-עמוקה

הרמה של המכשירגבוהה
מספר ערוצי השמע18
מה מיחד את המכשיר ?מתאים לירידות שמיעה חזקות
הערותהסדרה כוללת מכשירים ברמות שונות. ההבדל ביניהם מתבטא בסינון רעשי הסביבה, איכות הקול, בהירות הדיבור.

איזו רמת טכנולוגיה של מכשירי שמיעה מתאימה לי?

ישנם שני גורמים שיש להתחשב בהם כשניגשים לבחור מכשיר שמיעה:

  1. אורח החיים שלכם: אם חיי העבודה או הפנאי שלכם כוללים תקשורת מרובה עם הסביבה, פגישות או שהיה במקומות רוויי רעש או צלילים הבוקעים ממקורות שונים, ניתן להניח כי תזדקקו למכשירי שמיעה איכותיים ומתקדמים המספקים הפחתת רעשים ושמע כיווני משופר, כך שתוכלו לשמוע ולהבין דיבור בקלות ובבהירות.
  2. תכונות ותוספות ייחודיות: אם חשוב לכם להחזיק בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר, אז מכשירי שמיעה מתקדמים הם הכתובת עבורכם. מכשירים כאלו מגיעים לרוב עם תכונות מיוחדות כמו חיבור בלוטות’ לטלפון הנייד באמצעותו ניתן להאזין למוזיקה ולשלוט בהגדרות מכשירי השמיעה באמצעות אפליקציה ייעודית.

מרבית הלקוחות שלנו בוחרים להשקיע במכשירי שמיעה ברמה בינונית או גבוהה, משום שהם מספקים חוויית האזנה ואיכות חיים טובה ומציעים תכונות פרקטיות שיכולות לחולל שיפור משמעותי בתפקוד היומיומי של המרכיב. כדי לדעת במדויק מהם הצרכים שלכם ועל פיהם מהו מכשיר השמיעה הטוב עבורכם, תצטרכו לערוך בדיקת שמיעה ולאחר מכן ייעוץ, במהלכו נבין יחדיו מהם הצרכים שלכם לצד שיקולים נוספים כמו אנטומיית האוזן והתקציב שלכם. נשמח לעזור ולהיות אוזן קשבת בתהליך, כך שתוכלו למצוא מכשירי שמיעה שתואמים את תקציבכם ואת אורח חייכם.

מכשירי שמיעה ברמה גבוהה

מכשירי שמיעה ברמה טכנולוגית גבוהה הם הפתרון הטוב ביותר הקיים למי שסובל מירידת שמיעה. הם כוללים את כל התכונות הזמינות במכשירי השמיעה הנמנים על הרמות הנמוכות יותר, כמו סינון רעשים אוטומטי ואלגוריתמים מתקדמים לעיבוד ושיפור צלילי דיבור. המשמעות של התכונות האלה היא שבנוסף לכך שתוכלו לשמוע באופן בהיר, תוכלו להבין כל מילה ומילה אשר נאמרת לכם, לא משנה איפה אתם נמצאים. לכן מכשירים אלו יכולים להועיל במיוחד עבור מי שמבלה את מרבית זמנו בסביבות רוויות רעש או צלילים ממקורות שונים.

בדרך כלל, ההוצאה הכספית על זוג מכשירי שמיעה נעה בין 10,000 ל-18,000 ₪, שזוהי לכל הדעות אינה הוצאה זולה. עם זאת, ראוי להתייחס אליה בתור השקעה – השקעה בחיים שלכם. זוג מכשירי שמיעה יכולים לחולל מהפך של יום ולילה באיכות החיים של אדם הסובל מירידת שמיעה, ובאמצעותם הוא יכול לתפקד בצורה טובה יותר ביומיום ולהיות בקשר עם הסביבה, וכך הוא הופך ליעיל וחיוני יותר.

כיצד רמת טכנולוגיה גבוהה יכולה לשפר את איכות חייך?

טכנולוגיה ברמה גבוהה מעניקה לכם את היכולת לנוע ממקום למקום, לעבוד ולבלות וגם לשמוע בבהירות, בעת ובעונה אחת. מכשירים אלו הם אוטומטיים או חצי-אוטומטיים, כך שהם מאפשרים לכם להתמקד בעיסוקיכם בזמן שמכשירי השמיעה מתאימים את עצמם אליכם, ולא להיפך. לדוגמה, כאשר אתם מגיעים לסביבה מסוימת בעלת פרופיל צלילים מסוים, מכשיר השמיעה מנתח ומתאים את ההגדרות שלו אל הסביבה הזו באופן אוטומטי. באותו אופן, אתם יכולים לשנות את הגדרות מכשיר השמיעה באופן ידני ולשמור את התוכניות המועדפות עליכם, כך שתזכו לחוויית השמיעה הטובה ביותר בכל מקום אליו תלכו.

צלילי היקפי, ישירות לאוזניים שלכם

 מכשירי שמיעה מתקדמים מכילים טכנולוגיה המאפשר שמיעה “ב-360 מעלות”, אשר נקראת גם שמיעה כיוונית. באמצעות תכונה כזו, לא תצטרכו לסובב את ראשכם לאחור כשמישהו פונה אליכם מכיוון זה, ולא תדרשו לעמוד ממש לצידו של האדם אתו אתם מדברים. ניתן להתייחס לתכונה זו גם בשם “עיבוד שמע דו-אוזני”, שכן כדי להשיגה, שני מכשירי השמיעה שאתם מרכיבים עובדים יחדיו תוך כדי החלפת אינפורמציה חיונית ומדדים נוספים, ויוצרים תחושה של שמע היקפי ומודעות מוגברת לסביבה בה אתם נמצאים. במצבים בהם קולות דיבור מגיעים אליכם מכיוונים שונים, עיבוד שמע דו-אוזני עוזר לכם לשמוע את מה שחשוב, כמו קולות דיבור, תוך הפחתה ניכרת של רעשי רקע.

הזרמת שמע באופן אלחוטי

מכשירי שמיעה מתקדמים מגיעים עם חיבור בלוטות’ באמצעותו ניתן לחבר את מכשירי השמיעה לטלפון הנייד או לטלוויזיה חכמה, לשם ניהול שיחות טלפון ישירות ממכשירי השמיעה או לשם האזנה למוזיקה או צפייה בטלוויזיה. באמצעות תכונה זו, תוכלו לשמוע את בן שיחכם בטלפון בצורה ברורה ובהירה יותר, צלילי מוזיקה ישמעו טוב מתמיד וצפייה בטלוויזיה תחזור להיות חוויה נעימה, מבלי שתצטרכו להגביר אותה יתר על המידה. כך תהיו מחוברים לסביבה ולא תפספסו אף צליל חשוב.

 

מכשירי שמיעה ברמה בינונית

בדיוק כפי ששמם מרמז, מכשירי שמיעה אלו נמצאים בדיוק בין רמת הבסיס לרמה הגבוהה, ומשלבים את התכונות של רמת הבסיס ביחד עם חלק מהתכונות הקיימות ברמה הגבוהה והמתקדמת. ככלל, מכשירים אלו מספקים איכות שמע טובה והבנת דיבור משופרת במרבית סביבות השמיעה, ורבים בוחרים בהם משום שהם עונים על הצרכים העיקריים של מי שסובל מירידת שמיעה. זוג מכשירי שמיעה ברמת ביניים עולים בין 4,000 ל-8,000 ₪.

 

כיצד מכשירי שמיעה ברמה בינונית יכולים להועיל לי?

אם אתם מנהלים אורח חיים רגוע ונינוח, טכנולוגיה ברמת ביניים יכולה לשפר את איכות חייכם ולעזור לכם לחיות חיים בריאים ונעימים יותר. בין אם אתם מבלים צופים בסרט או בהופעה בתוך אולם גדול, משתתפים במפגש משפחתי, יוצאים להליכה בפארק או אוכלים במסעדה, מכשירי שמיעה ברמה בינונית יכולים לעזור לכם להפיק את המיטב מכל מצב. מכשירים אלו מסוגלים להפחית רעש מאוזניכם באופן אוטומטי ולספק חוויית האזנה בהירה ונקיה במרבית סביבות השמיעה, כך שתוכלו ליהנות מהבנת דיבור טובה, מבלי שתצטרכו לבקש מבני שיחכם שיחזרו על דבריהם פעם אחר פעם.

מכשירי שמיעה ברמה בסיסית

רמת טכנולוגיה זו מתאימה למי שמבלה את מרבית זמנו בבית או במקומות שאינם גדולים ורוויים ברעש. אם השיחות שאתם מנהלים הן לרוב שיחות אחד-על-אחד, מכשירי שמיעה ברמה בסיסית יוכלו לעזור לכם לעקוב אחר הנאמר בשיחה ולדאוג שלא תפספסו אף מילה וצליל. מכשירים אלו מספקים איכות צליל טובה, הגברה יעילה וצלילי דיבור הנשמעים באופן ברור בעיקר בסביבות שקטות יחסית. המחיר של זוג מכשירי שמיעה ברמה בסיסית נע בין 2,000 ל-5,000 ₪.

כיצד מכשירי שמיעה ברמה בסיסית יכולים להועיל לי?
אם בני משפחתכם מתלוננים שאתם מגבירים את הטלוויזיה לרמה בה גם השכנים יכולים לשמוע או שאתם משקיעים יותר מאמץ בלקרוא את שפתי בן שיחכם מאשר להבין את מה שהוא אומר, אז מכשירי שמיעה ברמה בסיסית יכולים להוות מענה לקושי שלכם. באמצעותם תוכלו לראות טלוויזיה גם בחברת אנשים אחרים ותמצאו שיהיה לכם יותר קל לנהל שיחות עם יקיריכם. בנוסף לכך, באמצעות מנגנוני סינון רעשים פשוטים תוכלו להתמקד יותר במה שחשוב לכם לשמוע ולא ברעשי רקע מסיחי דעת.