התאמת מכשירי שמעיה עד הבית

מבוגר סובל מירידת שמיעה

להדגמת המכשיר בבית שלך ללא התחייבות והצעת מחיר מלא פרטים ונחזור אליכם. או צורו איתנו קשר 0772303022

  כיום, מי שחש בהדרדרות במצב השמיעה שלו ומעוניין לבדוק את מצב השמיעה, נדרש לקבוע תור ראשית לרופא אף אוזן גרון. לאחר שהרופא שולל שלא מדובר בבעיה כירורגית או כזו המצריכה טיפול תרופתי הוא נותן הפניה למכוני השמיעה הפזורים ברחבי הארץ, אשר זמן ההמתנה לתור אצלם הוא לרוב ארוך מאד ועשוי להגיע למספר חודשים.

  את כל התהליך הזה, אנו מספקים בצורה מרוכזת ויעילה בביתכם, החל משלב הבדיקה ואבחון השמיעה, דרך ייעוץ והכוונה לבחירת מכשיר מתאים שישרת אתכם ועד להתאמה וכיול של המכשיר למידתכם באופן אישי לפני הגעתו עם ליווי ותמיכה בכל שלבי השימוש בדרך.

  בתוך 48 שעות מרגע הביקור שלנו, תוכלו להנות מיתרונות הרבים של מכשיר שמיעה איכותי שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר, תוך התחשבות במאפייני ירידת השמיעה שלכם, באורח החיים שאתם מנהלים ובמסגרת מגבלות התקציב שהצבתם לעצמכם.

  איך מתבצע התהליך?

  –          אתם יוצרים איתנו קשר במספר 0772303022 או משאירים פרטי קשר ומחכים לשיחת טלפון מאיתנו באותו היום.

  –          בשיחה הטלפונית תקבלו מידע מפורט על כל שלבי התהליך, החל מהבדיקה ועד להתאמת מכשיר השמיעה והליווי בזמן השימוש בו לאחר מכן.

  –          קובעים פגישה עם אחד מקלינאי התקשורת המנוסים שלנו בביתכם ומתחילים בבדיקת שמיעה ואבחון שמיעה מקיף שישרטט במדויק את מאפייני ירידת השמיעה שלכם.

  –          בהתאם לכך ולתקציב שלכם מתנסים בשימוש בכמה מכשירי שמיעה מהקטלוג שיימצאו מתאימים לכם.

  –          לאחר התאמת המכשיר, נהנים מסיוע שוטף ותמיכה בכל שאלה או בעיה בתפעול ובשימוש שוטף במכשיר, כולל ביקורים נוספים במידת הצורך.

  בדיקת שמיעה ואבחון שמיעה מקיף אצלכם בבית

  אחת השאלות הנפוצות ביותר בה יוצא לנו להתקל בעניין הזה, היא האם בדיקת השמיעה ואבחון השמיעה המתרחשים כולם בבית הם אמינים ומדויקים כמו הבדיקות הנעשות במכוני השמיעה. התשובה לשאלה הזאת היא כן באופן חד משמעי. אנו עובדים עם מכשיר האודיומטר המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות, אותו מכשיר הנמצא כיום בכל מכוני השמיעה תוך הקפדה על כיול קבוע שלו לקבלת תוצאות מהימנות.

  את הבדיקה במיני סאונד יבצע קלינאי התקשורת במקום שקט בבית ללא רעשים מפריעים ממקורות חיצוניים. אנו מוצאים כי קיום הבדיקה בבית עם כל הנוחות והנינוחות המשתמעת, מאפשר לנו לקבל תוצאות מדויקות יותר ותמונה רחבה יותר של ירידה השמיעה והאתגרים המגיעים איתה.

  אורך הבדיקה הוא כ-15 דקות בממוצע בלבד והיא נעשית כך שהנבדק יושב עם גבו לקלינאי התקשורת ומרכיב אוזניות שישמיעו לו צלילים אקראיים. בכל פעם שהוא שומע צליל כלשהו עליו להרים את היד ובעצם לדווח על כך לקלינאי.

  ממצאי הבדיקה מתקבלים באופן מיידי בתום הבדיקה והם מצביעים בין השאר על סוג אובדן השמיעה, על חומרתו ובאיזה איזה אוזן הוא בא לידי ביטוי יותר. לאור תוצאות הבדיקה ולאחר שיחה שלכם עם קלינאי התקשורת בה הוא ישאל שאלות על מנת לקבל מושג על אורח החיים שלכם והצרכים השמיעתיים שלכם, הוא ימליץ לכם על דגם מכשיר שמיעה אחד או יותר שיוכלו לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. השירות מתאים למבוגרים

  הדגמה והתנסות במכשירי שמיעה בבית

  זהו שלב חשוב ביותר, בו למעשה תקבלו מושג ראשוני איך יראו חייכם וכיצד תשתפר איכות החיים שלכם עם השימוש במכשיר. דרך ההתנסות אתם הולכים כמובן להרגיש ולהבין כיצד תשמעו עם השימוש במכשיר אך לא רק.

  חשוב לשים (וכמובן שקלינאי התקשורת גם יכוון אתכם לכך) לנוחות בהרכבה – האם המכשיר נוח לי או מרגיש כמו גוף זר? האם הוא זז יותר מדי או נופל כאשר אני זז? ובנוסף לבחון האם המכשיר פשוט לכם לתפעול – האם אתם מצליחים לכבות ולהדליק אותו בקלות? להרכיב אותו ללא קושי רב? לשנות את ההגדרות במידת הצורך?. לעוד מידע על מכשירי שמיעה זעירים ניתן לבחור מדגם מכשירי שמעיה המתקדמים שלנו

  מכשיר שמיעה חדש עד הבית

  מצאתם יחד עם קלינאי התקשורת את הדגם המושלם בעבורכם? ברכות, כעת, במידה ובחרתם במכשיר שמיעה בעל עיצוב בהתאמה אישית, ייקח קלינאי התקשורת את מידת האוזניים שלכם. בנוסף, ירשום קלינאי התקשורת דגשים לכיול המכשיר החדש שלכם באמצעות בדיקה עם המכשיר איתו נעשתה ההדגמה. היתרון הגדול כאן בסביבה הביתית הוא שניתן לקחת את הדגשים הללו תוך בדיקה של סיטואציות יומיומיות מחייכם כמו שיחה בטלפון, צפייה בטלוויזיה וכן הלאה. לעוד מידע על מחירי מכשירי שמיעה במיני סאונד על מנת לבחור מכשירי שמיעה ממולצים

  למי מתאים שירות הבדיקה והתאמת מכשירי השמיעה עד הבית?

  באופן מובהק, השירות הזה הוא מצויין בעבור אנשים מבוגרים המתקשים בהתניידות למרפאות של קופות החולים ולמכוני השמיעה השונים.

  עם זאת, אין שום ספק שבעבור כל אחד כמעט הנוחות בכך שאין צורך לצאת מהבית וביטול התלות בזמני ההמתנה הארוכים של קופות החולים ומכוני השמיעה הן בונוס ויתרון לא מבוטל. לדירוג מכשיר ישמיעה

  מהם היתרונות בתהליך התאמת מכשיר שמיעה שנעשה כולו בבית הלקוח?

  • שירות מהיר: ללא זמני המתנה מייגעים ומייאשים לתורים דרך קופות החולים.
  • מתי שמתאים לכם: אך ורק בימים ובשעות שמסתדרים לכם.
  • תוצאות בדיקה אמינות במיוחד: אודות לתהליך בדיקה וציוד זהה לזה הנמצא במכוני השמיעה לצד נוחות ויחס אישי וצמוד יותר בבית לעומת התורים המהירים במכוני השמיעה של הרפואה הציבורית.
  • אין צורך בהתניידות: יתרון עצום בעבור קשישים המתקשים בכך או כאלו הסובלים מנכויות מסוגים שונים ומתקשים לצאת מהבית.
  • התאמה בסביבה הטבעית: מה שמאפשר קודם נינוחות וסבלנות יתרה במהלך הבדיקה המבטיחות תוצאות אמינות ומדויקות יותר ובנוסף אפשרות להתאמת הגדרות וכיול המכשיר בהתאם לצרכים האמיתיים הביתיים של המשתמש.
  • תמיכה וליווי בתפעול ושימוש במכשיר גם לאחר הרכישה: במקרים רבים יש צורך בכיול נוסף ושינוי הגדרות, גם כמה פעמים לאחר השימוש הראשוני. הדרך הנוחה ביותר היא כמובן ליהנות מהשירות הזה כאשר הוא מגיע אליכם עד פתח הבית.

  האם יש חסרונות בהתאמת מכשיר שמיעה בבית?

  ככלל, מדובר בשירות מקיף שחוסך זמני המתנה ארוכים ומתסכלים ומקל על מי שנזקק למכשיר שמיעה בכל שלבי התהליך. עם זאת חשוב לציין כי ישראלים רבים עדיין לא תופסים את העניין בצורה שגויה וטועים לחשוב כי שירות עד הבית הוא מקצועי פחות מהשירות הניתן במכוני השמיעה. חשוב לדעת כי ההפך הוא הנכון וכי מומלץ בהחלט לבחור באפיק הנוח והמשתלם הזה.

  5/5 - (1 vote)

  [gico-faq-details]