מכשירי שמיעה מתחברים לאיפון דרך בלוטוס

מכשירי שמיעה לאיפון

להדגמת המכשיר בבית שלך ללא התחייבות והצעת מחיר מלא פרטים ונחזור אליכם. או צורו איתנו קשר 0772303022

  גם בעבור משתמשי אפל אנו במכון השמיעה מיני סאונד יודעים להתאים מוצרים מתאימים ברמה הגבוהה ביותר. בואו נכיר כעת את האופציות לחיבור חכם בין מכשירי שמיעה לאייפונים העומדות בפני משתמשי אפל.

  במקום לרכוש מכשיר נוסף חיצוני על מנת לחבר בין הטלפון למכשיר השמיעה, ניתן להשתמש בדגמי מכשירי השמיעה המתקדמים של חברת אוטיקון בייצור ייעודי לחיבור עם מכשירי אפל ואייפון.

  אנו במיני סאונד משווקים בהצלחה את מכשירי השמיעה של חברת אוטיקון מזה שנים רבות ועל כן אנו יכולים לספר לכם על השינויים והטכנולוגיות החדשות שחברת אוטיקון מביאה לעולם מכשירי השמיעה ואיך הם יכולים לספק חווית שמע טובה יותר לכל משתמש וחיבור טבעי יותר לעולם הסובב אותנו המקל באופן משמעותי על כל ירידת שמיעה.

  אילו דגמים ממכשירי השמיעה של אוטיקון מתאימים לאייפון?

  אם תשאלו את נציגי חברת אוטיקון, הם יאמרו לכם שכל דגם שלהם עם טכנולוגית בלוטוס‘ מעל 2.4 גיגה הרץ יכול להתחבר לאייפון. עם זאת, העובדה כי מכשיר של אוטיקון מצויד בחיבור בלוטוס’, לא אומרת בהכרח שהוא מותאם בהגדרה לחיבור עם אייפון. למשל, הדגם Siya Line של החברה אכן מצויד בחיבור בלוטוס’ 2.4 ג’יגה הרץ, אך כדי לחבר אותו למכשיר אייפון יש צורך במכשיר שלישי מקשר. למעשה, סדרת המכשירים היחידה שלא מצריכה את הרכיב השלישי ומתחברת ישירות לאייפונים היא סדרת OPN.

  מכשירי השמיעה של חברת אוטיקון יכולים להתממשק עם מכשירי אפל עם מערכת הפעל בגרסת IOS 10.3 ובגרסאות מאוחרות יותר מזו. אלו הם כמה מאפיינים בולטים של מכשירי סדרת OPN מלבד האופציה לחיבור למכשירי אפל על פי אתרי דירוג מכשירי השמיעה:

  • מערכת IFTTT – טכנולוגיה המאפשרת להתחבר דרך האינטרנט עם מכשיר השמיעה למגוון מכשירים חכמים בבית כמו מערכת תאורה ביתית חכמה, תרמוסטט חכם וכן הלאה.
  • מצב ON APP – אפשרות לשלוט בכל הגדרות המכשיר דרך הטלפון החכם בלי צורך להוציא את המכשיר כלל מהאוזן.
  • מעקב דפוסי שימוש– מערכת שבוחנת את שעות השימוש במכשיר השמיעה ומציעה דרכים לייעול ושיפור התועלת שהמכשיר מספק.
  • צלילים לניטרול טינטון – מנגנון המייצר צלילים נגדיים בהתאמה אישית לאיזון צלילי טינטון טורדניים.
  • מכשירים נטענים – אפשרות לרכישת מכשירי שמיעה נטענים המגיעים עם עמדת טעינה ומייתרים את הצורך ברכישה והחלפה של סוללות על בסיס קבוע.
  • שמע ב-360 מעלות – מיקרופון עם קליטה היקפית מלאה בניגוד למרבית מכשירי השמיעה בהם המיקרופון קולט רק את הצלילים שבכיוונו.

  המאפיינים זמינים אגב גם במכשירי השמיעה הזעירים של הסדרה, על שאלו חסרים את אפשרות החיבור לבלוטוס’.

  מכשירי השמיעה המיועדים לחיבור למכשירי אפל מעוצבים במיוחד כך שיספקו חווית שמע מלאה ורחבה יותר. כאשר מכשירי השמיעה המחוברים למכשירים של אפל, יכולים לקבל עם מספר דגמים טווח רחב יותר של צלילים וכך לשפר את הסאונד של דיבור בזמן שיחה טלפון פי כמה וכמה והופכים אותה להרבה יותר ברורה וטבעית. אבל זה עוד לא הכל. לקטלוג מכישיר שמיעה

  ניתן לשלוט שליטה מלאה במכשירים האלו דרך האפליקציות השונות במערכת ההפעלה של אפל ובין השאר לעקוב אחר מצב הסוללה ולשלוט בעוצמת הווליום. בנוסף, ניתן להוריד אפליקציה נוספת שהופכת את המכשיר למיקרופון נוסף למכשיר השמיעה. כך למשל ניתן לשבת בהרצאה, להניח את האייפון ליד המרצה ולשמוע את כל ההרצאה בסאונד הכי איכותי שיש.

  אם כך כפי שאתם בוודאי מבינים, יש לא מעט סיבות טובות מדוע כדאי להשקיע במכשיר שמיעה איכותי שיודע להסתנכרן עם מכשירי אפל, בטח ובטח אם אתם משתמשי אפל קבועים. לכו תמיד על מכשירי השמיעה המומלצים.

  צימוד וחיבור

  כשאתם מחברים בין מכשיר שמיעה מיועדים לאפל לבין האייפון או האייפד, כל האודיו עובר ישירות אל מכשיר השמיעה. לאחר כיבוי של מכשיר השמיעה, יש צורך לחבר בין המכשירים שוב והחיבור לא יעשה באופן אוטומטי. שימו לב כי לאחר בדיקת שמיעה מקצועית הפיצ’ר הזה אמור לעבוד בצורה טובה מאד אצלכם.

  לחיבור מכשיר השמיעה לאייפון:

  1. ודאו שאופצית הבלוטוס’ במכשיר דולקת. ניתן להדליק את הבלוטוס’ דרך הגדרות הטלפון.
  2. פתחו את תא הסוללות של מכשיר השמיעה.
  3.  לכו להגדרות במכשיר האייפון, משם לעמוד נגישות ובו בחרו בעמוד מכשירי שמיעה.
  4. סגרו את תא הסוללות של מכשיר השמיעה. כעת האייפון יחפש את מכשיר השמיעה.
  5. ברגע שהוא נמצא לחצו על השם שלו באייפון ולאחר דקה או שתיים המכשירים יתחברו.

  חיבור לשני מכשירי אפל או יותר

  כשאתם מחברים את מכשיר השמיעה ליותר ממכשיר אפל אחד, החיבור מתחלף באופן אוטומטי כאשר תפעילו את האודיו בכל אחד מן המכשירים. בנוסף, החיבור יעבור אל מכשיר אליו נכנסת שיחת טלפון. שינוי הגדרות מכשירי השמיעה באחד ממכשירי אפל יביא לאותו שינוי בדיוק במכשיר השני. מי מחפש מכשירי שמיעה למבוגרים שהם נוחים לתפעול ומתקדמים בו זמנית יהנה בהחלט מהמאפיין החשוב הזה.

  5/5 - (1 vote)