קטלוג ומחירים Oticon OPN S מכשירי שמיעה אוטיקון אופן אס

דגמים מכשירי שמיעה זעירים ומאחורי האוזן

  מעוניינים לשדרג את מכשיר השמיעה או לרכוש מכשיר שמיעה חדש בפעם הראשונה? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להכיר לכם את המכשירים המצויינים של חברת אוטיקון ודגמים איכותיים נוספים של חברות אחרות וכמובן לסייע לכם בכל שאלה על תהליך בדיקת ואבחון השמיעה והתאמה של מכשיר שמיעה.

  חייגו עכשיו למספר 0772303022 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!

  חכמים, עוצמתיים, דיסקרטיים: הכירו את מכשירי השמיעה המובילים של אוטיקון

  כמה מילים על חברת אוטיקון

  מכשיר ישמיעה אוטיקון

  החברה הדנית היא אחת מחבורת מכשירי שמיעה המומלצים ביתר ובבוודאי החזקים יותר בענף מכשירי השמיעה כולו. מזה שנים רבות הפכה אוטיקון לשם דבר ככל שמדובר בפריצות דרך וחדשנות בתחום מכשירי השמיעה והיא מוכרת במיוחד בזכות הסגל האיכותי של מהנדסים ומומחי אודיו שהיא מחזיקה בשורותיה.

  ועם כל הכבוד לקידמה ולטכנולוגיה, בחברת אוטיקון מבינים היטב את העובדה כי מכשירי שמיעה נועדו בראש ובראשונה לסייע למי שמתקשה לשמוע לחזור למצב של שמיעה טבעית ועל כן הם יודעים להתמקד בכך, בסיוע של קלינאי תקשורת שמטרתם לתווך בין העולם הטכנולוגי והצד הטכני יותר של התחום לבין חווית השמע בפועל. מומלץ לעין בקטלוג מכשירי שמיעה

  תחכום מזערי – OPN CIC

  זוג מכשרי ישמעיה זעירים

  אחת השאלות החשובות של משתמשים חדשים, היא איך המכשיר הזה נראה. ובכן, התשובה שאולי עשויה להישמע מעט מוזרה, היא שהוא לא ממש נראה. כן, המכשיר הזה הוא כל כך קטן ודיסקרטי שברוב המוחלט של המקרים אנשים כלל לא ירגישו בקיומו. Oitcon OPN CIC ביחס לדגמי CIC אחרים בהם כל המכשיר כולו הוא קטן ונכנס לתוך תעלת האוזן, מדובר במכשיר שמיעה זעיר במיוחד. בנוסף, המכשיר מצויד בטכנולוגיות שמע מתקדמות במיוחד שהופכות אותו לאידיאלי וכזה המסייע במגוון רחב ביותר של ירידות וליקויי שמיעה. מומלץ לעבור בדיקת שמיעה לפני התאמת המכשיר

  מכשיר שמיעה קטן בתוך האוזן

  תכונות ופיצ’רים בולטים:

  • 64 ערוצים דיגיטליים: המאפשרים קליטה מצוינת של כלל מקורות השמע שלהם והפרדה חכמה שלהם, כך שהמשתמש מקבל רק את מה שחשוב ונחוץ בעבורו.
  • סריקה סביבתית ב-360 מעלות: לזיהוי מהיר וחד של סביבת השמע וההתאמת ההגדרות לסיטואציה.
  • עיצוב אישי: לאחר מדידה מדויקת של תעלת האוזן של הלקוח. ההתאמה מבטיחה נוחות מקסימלית בהרכבת המכשיר ללא נפילות או תזוזות מיותרות.
  • התאמה לירידות שמיעה קלות עד חמורות: עם אפשרות לאספקת צליל בעוצמה של עד כש-85 דציבלים (בערך כמו צליל הצופר ברכב).
  • מקור אספקה: סוללה מזערית גודל

  כששמע איכותי פוגש את הקידמה – OPN S

  מכשיר שמעיה מאחורי האוזן אוטיקון אופן אס

  אופן אס אוטיקון מאחורי האוזן

  אם אתם אנשים המנהלים אורח חיים פעיל במיוחד והיומיום שלכם גדוש בסיטואציות רועשות והומות אדם, סיכוי טוב שדגם OPN S של חברת אוטיקון הוא בדיוק מה שאתם צריכים ונחשב לאחד מכשירי שמיעה המומלצים. מדובר במכשיר הפרימיום של החברה שהוצג לקהל הרחב לראשונה בשנת 2019. הוא מצויד בערוצים דיגיטליים רבים, באפשרות לסוללות נטענות מובנות המייתרות את הצורך בהחלפת סוללות חד פעמיות ובחיבור חכם לבלוטוס‘ המאפשר הזרמת נתונים ושליטה מרחוק. גם מתאים למכשירי שמעיה מבוגרים

   

  תכונות ופיצ’רים בולטים:

  • 64 ערוצים דיגיטליים: אשר מאפשרים תפעול של ארבע תוכניות שמע שונות בהתאמה אישית, לגמישות מירבית בעיבוד השמע הדיגיטלי מהסביבה. הערוצים הדיגיטליים מאפשרים בסופו של דבר קבלת שמע חד ונקי מהסביבה. המכשיר גם מנטרל טינטון
  • מנגון חכם למניעת צפצופים: תופעה מוכרת בשימוש במכשירי השמיעה היא רעשי הפידבק. הדגם הזה יודע לתת מענה מצוין לבעיה ולמעשה פותר אותה כליל.
  • מנגון רב ערוצי: לזיהוי ודיבור דוברים בסביבות רועשות או במצבים של שיחות מרובות משתתפים. בנוסף מאפשר המנגנון הרב ערוצי זיהוי, הפחתה ובמקרים רבים גם ניטרול מוחלט של רעשי רקע.
  • התאמה למנעד רחב של ירידות שמיעה, עד לחמורות ביותר שבהן עם צליל של עד 110 דציבלים.
  • חיבור בלוטוס’: המאפשר להזרים סאונד ממקורות שונים ישירות למכשיר השמיעה לחווית שמע עוצמתית במיוחד, לאסוף ולנתח מידע על דפוסי השימוש של מרכיב המכשיר ולשלוט בהגדרות מכשיר השמיעה מרחוק באמצעות אפליקציה לטלפונים חכמים.
  • אפשרות לסוללות חד פעמיות או מכשיר שמיעה נטען לנוחיות המשתמש: הדגם הנטען מגיע עם קופסת אחסון קטנה ונוחה בעלת נורית חיווי ההופכת לירוקה כאשר הסוללה מלאה. מומלץ להטעין את המכשיר בלילה, טעינה של כשלוש שעות בלבד תספק שימוש של כ-24 שעות במכשיר.

  מכשיר שמיעה נטען אוטיקון אופן אס

  מחיר:

  הבדל בין רמות השנות של מכשירי שמיעה

  דירוג מכשירי שמיעה דגם OPN S של חברת אוטיקון קיים בשלוש דרגות שונות: S1, S2 ו-S3. בהתאם לכל דרגה ולמאפיינים שלה, מחיר מכשיר השמיעה יעלה בארץ בין 5,000 ש”ח ל-11,000 ש”ח. נכון, מדובר במכשיר שמיעה  יקר יחסית, אך הוא ללא ספק מכשיר שיודע לספק תמורה רבה מאד למשתמשים שלו והוא בולט ומצטיין גם בהשוואה למכשירי פרימיום דומים בקטגוריה שלו.

  מכשירים נוספים מבית Oticon

  מכשריי שמיעה אוטיקון

  OPN

  מכשיר השמיעה הראשון בדרגת בקטגוריית עילית של החברה המותאם לשימוש אופטימלי עם מכשירי IPHONE. מגיע בשלוש דרגות שונות: OPN 1, OPN2, OPN3 עם מאפיינים שונים כמובן, אך כולן מצוידות בפלטפורמת שמע החדשה מבית אוטיקון שמיועדת להרחיב את טווח הקליטה, לקלוט ולדגום מספר דוברים בבת אחת ולמקד את השמע בדובר אחד מרכזי.

  Alta 2, Nera 2 Pro, Ria 2 Pro

  מכשירי שמיעה מתקדמים ואיכותיים המגיעים עם שבב העיבוד Iinum Sense המהיר יותר בכ-30% מדגמים קודמים. זמינים בתצורת שונות כמו CIC – מכשיר זעיר פנימי או RIC – מעבד מאחורי האוזן ורמקול בתוך תעלת האוזן.

  לסיכום, מכשירי השמיעה בימינו הם כבר בעצם הרבה יותר ממכשירי שמיעה. הם מאופיינים בתכונות חכמות ומתקדמות, מצוידים בטכנולוגיות פורצות דרך ומאפשרות למשתמשים בהם שדרוג משמעותי באיכות החיים. אחד המכשירים הבולטים שללא ספק עומד בהצלחה בהגדרות האלה הוא דגם OPN S של חברת אוטיקון. בואו נכיר אותו קצת יותר לעומק.

  4/5 - (4 votes)

  [gico-faq-details]